Акумулятор Husqvarna BLi30, 36 B, 7.5 Аг (9679377-01)
Напруга акумулятора: 36 B
Ємність батареї: 7,5 А-г
Вихідна потужність батареї: 270 Вт-г
Вага: 1,9 кг
Акумулятор Husqvarna BLi30, 36 B, 7.5 Аг (9679377-01)
Husqvarna BLi30 - це літій-іонна батарея потужністю 270 Вт-год, призначена для нерегулярного використання. Вона забезпечує відмінний час роботи та додаткову потужність для складних завдань, які зазвичай виконують акумуляторні вироби серії Husqvarna 300. Акумулятор оснащений 4-світлодіодним індикатором заряду та активним охолодженням. Він може бути заряджений до 600 разів.
| Дані про виріб |
|
| Напруга акумулятора | 36 B |
|---|---|
| Вага | 1,9 кг |
| GTIN-13/EAN | 7391883975527 |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 7,5 А-г |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Вихідна потужність батареї | 270 Вт-г |
| Розміри | |
| Максимальна глибина різки | 132 мм |
| Максимальна глибина різки | 155 мм |
| Максимальна глибина різки | 98 мм |
Один акумулятор підходить до всіх виробів Пили А
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.