Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 353ivX без АКБ та ЗП (9678620-01)
Номінальна потужність: 0,9 кВт
Номінальна потужність: 3 000 об/хв
Ширина скошування: 53 см
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 353ivX без АКБ та ЗП (9678620-01)
Husqvarna LC 353iVX - це самохідна акумуляторна газонокосарка з широкою ріжучою декою та подвійними слотами для акумуляторів, сумісна з усіма акумуляторами Husqvarna, що забезпечує зручність, економічність та тривалий час роботи. Швидкість переміщення легко регулюється відповідно до ваших потреб, а ергономічний дизайн включає інтуїтивно зрозумілу панель управління, просте регулювання висоти та оптимальний кут нахилу ручки. З'єднання Bluetooth надає користувачеві інформацію про пристрій і полегшує обслуговування.
Не входить до комплекту:
- Комплект BioClip®
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 0,9 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 000 об/хв |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Композит |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/викид назад |
| Ширина скошування | 53 см |
| Комплект BioClip® | Доступно як аксесуар |
| BioClip®-комплект | Не включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 6 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Самохідна, варіатор (змінна швидкість) |
| Ведучі колеса | Задні |
| Швидкість, min-max max | 4,5 км/год |
| Швидкість, min-max min | 3 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Тип рукояток | Ергономічні |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 190 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 230 мм |
| Вага | 28 кг |
| Колісна база | 71,5 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 86 дБ(А) |
| Рівень шуму | 97 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 2,64 m/s² |
Варіатор приводу коліс Газонокосарка
Швидкість руху можна легко регулювати відповідно до потреб і стану газону.
Інтуїтивно зрозуміла панель управління Газонокосарки
Інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні панель з усією наявною інформацією забезпечує зручність роботи.
Тиха робота Газонокосарки
Низький рівень шуму сприяє комфортній роботі та не турбує оточуючих.
Центральне регулювання висоти скошування Газонокосарки
Швидке та легке регулювання висоти скошування трави. Одним важелем регулюються висота всіх коліс деки.
Ергономічне руків'я Газонокосарка
Ергономічне та комфортне руків'я з легкодоступними органами керування.
Ручки з регулюванням Газонокосарки
Регулювання ручок дозволяє обрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора.
Ручки для перенесення Газонокосарки
Зручні передні та задні ручки полегшують підіймання на полиці в складських приміщеннях, завантаження в автомобіль або перенесення по сходах.
Ручки що складаються Газонокосарки
Ручки що складаються економить простір під час зберігання та транспортування.
Подвійний слот для акумулятора Газонокосарки
Два акумулятори забезпечують тривалий час роботи та дозволяють працювати ефективніше з меншою кількістю перерв.
Система Power Boost Газонокосарки
Автоматичне збільшення швидкості різального диска під час скошування в складних умовах забезпечує додаткову потужність без необхідності самостійного налаштування.
Режим savE™ Газонокосарки
Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін служби акумулятора за рахунок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не потребують повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
Додаток Husqvarna Connect
За допомогою розумного додатку Husqvarna Connect ви матимете легкий доступ до корисних порад, посібників та рекомендацій щодо запасних частин. Також надає додаткову інформацію для підключеного Bluetooth-обладнання, таку як час роботи та стан зарядки, потреби в профілактиці та обслуговуванні. Додаток можна завантажити безкоштовно з App Store або Google Play. Поки не доступний в Україні.
Низькі викиди вуглецю
Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Тим не менш, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.
Один акумулятор підходить до всіх виробів Пили А
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.