Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LB 144i KIT (АКБ+ЗП) (9706482-02)
Номінальна потужність: 0,75 кВт
Номінальна потужність: 3 200 об/хв
Ширина скошування: 44 см
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LB 144i KIT (АКБ+ЗП) (9706482-02)
Косіть газони малого та середнього розміру за допомогою Husqvarna LB 144i - компактної та легкої акумуляторної газонокосарки, якою зручно управляти навіть на складних ділянках. Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на дрібні шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом. Комфорт у використанні забезпечується можливістю регулювання висоти ручки та центральним налаштуванням висоти різання за допомогою педального управління. Після завершення косіння ручку можна швидко скласти для зручного зберігання. Ця модель сумісна з акумуляторною системою Husqvarna на 36 В, що дозволяє використовувати один акумулятор.
До комплекту входить:
- Акумулятор 40-B140, 36 В, 4 Аг (9704572‑01)
- Зарядний пристрій 40-C80 (9704878‑01)
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 0,75 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 200 об/хв |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | ABS plastic |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | BioClip® |
| Ширина скошування | 44 см |
| Комплект BioClip® | Не доступний як аксесуар (НЕМАЄ В НАЯВНОСТІ) |
| BioClip®-комплект | N/A |
| Кількість рівнів висоти скошування | 7 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Відсутній |
| Ведучі колеса | N/A |
| Швидкість, min-max max | 0 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Відсутній |
| Об'єм травозбірника | 0 л |
| Тип рукояток | Метал |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 178 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 178 мм |
| Вага | 15,5 кг |
| Колісна база | 54 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 77 дБ(А) |
| Рівень шуму | 90 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 92 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 0,7 m/s² |
Легко регульовання ручок Газонокосарка
Регулювання ручки за допомогою ноги забезпечує зручне й ергономічне використання. Можливо налаштувати дві різні висоти.
Легке складання ручок Газонокосарка
Важелі для швидкої фіксації дозволяють легко скласти ручки та мінімізувати простір, необхідний під час зберігання та транспортування.
Тиха робота Газонокосарки
Низький рівень шуму сприяє комфортній роботі та не турбує оточуючих.
Ручки для перенесення Газонокосарки
Зручні передні та задні ручки полегшують підіймання на полиці в складських приміщеннях, завантаження в автомобіль або перенесення по сходах.
Центральне регулювання висоти скошування Газонокосарки LC 142iS
Швидке та просте регулювання висоти скошування трави. Один важіль дозволяє керувати всією різальною декою.
Система Power Boost Газонокосарки
Автоматичне збільшення швидкості різального диска під час скошування в складних умовах забезпечує додаткову потужність без необхідності самостійного налаштування.
Легкий старт Газонокосарки
Скоба і фіксатор забезпечують легкий запуск і зупинку без ризику випадкового запуску. Просто зніміть фіксатор і потягніть скобу вниз, щоб почати косити траву. Якщо зняти зі скоби обидві руки, двигун миттєво зупиниться.
Режим savE™ Газонокосарки
Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін служби акумулятора за рахунок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не потребують повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
Один акумулятор підходить до всіх виробів Газонокосарки
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.