Акумуляторний висоторіз комбі 120iTK4-P+PK4 КІТ (АКБ+ЗП) (9705159-04)
Довжина шини: 25-30 см
Напруга акумулятора: 36 B
Вага (без батареї та ріжучого обладнання): 3,55 кг
Акумуляторний висоторіз комбі 120iTK4-P+PK4 КІТ (АКБ+ЗП) (9705159-04)
Husqvarna 120iTK4-P - це акумуляторний висоторіз, який забезпечує потужність, порівнянну з бензиновими моделями, але працює з низьким рівнем шуму. Він поставляється з насадкою-висоторізом і може використовуватися з насадкою для підстригання живоплоту, що робить його універсальним інструментом як для обрізання гілок, так і для догляду за живоплотом. Інструмент оснащений телескопічним і роз’ємним валом, що полегшує транспортування та зберігання, забезпечуючи зручність у використанні.
До комплекту входить:
- Акумулятор: BLi10, 36В / 2,0Aг (9670916‑01)
- Зарядний пристрій: 40-C80 (9704878-01)
| Двигун |
|
| Об'єм бака для мастила | 0,07 л |
|---|---|
| Тип двигуна | PMDC (з 2-ма щітками) |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Не застосовується |
| Акумулятор | |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Напруга акумулятора | 36 B |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 |
| Продуктивність | |
| Швидкість ланцюга в робочому режимі | 10 м/с |
| Обладнання | |
| Крок | 1/4" |
| Рекомендована довжина шини, min-max Longest | 30 см |
| Рекомендована довжина шини, min-max Shortest | 25 см |
| Довжина шини | 10 дюйм |
| Тип ланцюга | H00 |
| Модель акумулятора | BLi10, 36В / 2,0Aг |
| Модель зарядного пристрою | 40-C80 |
| Розміри | |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 4,1 кг |
| Вага (без батареї та ріжучого обладнання) | 3,55 кг |
| Повна довжина, включаючи ріжуче обладнання | 304 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 80,6 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 97 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 0,773 m/s² |
Натяг ланцюга без інструментів Висоторіз
Швидко та легко встановити ланцюг і відрегулювати його натяг без використання інструментів.
Телескопічна штанга Висоторіз
Телескопічна труба для швидкого регулювання висоти різання дозволяє зручно адаптуватися до різних завдань.
Транспортне положення Травокосарки
Виріб можна скласти навпіл без використання інструментів, що полегшує транспортування та зберігання.
Тиха робота Травокосарки
Низький рівень шуму сприяє створенню приємного робочого середовища та зменшує дискомфорт для людей навколо.
Мала вага та ергономічний дизайн Травокосарки
Компактність і легкість для комфортного, ергономічного використання та меншого навантаження на тіло.
Автоматичне вимкнення Травокосарки
Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що дає змогу продовжити строк служби акумулятора та знизити ризик травмування.
Один акумулятор підходить до всіх виробів Пили А
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.