Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 551iV без АКБ та ЗП (9706260-01)
Номінальна потужність: 1,5 кВт
Номінальна потужність: 3 000 об/хв
Ширина скошування: 51 см
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 551iV без АКБ та ЗП (9706260-01)
Ця самохідна акумуляторна газонокосарка надійна та оснащена широкою ріжучою декою і приводом на задні колеса. Розроблена для професійних користувачів, які потребують тиху косарку з низькими експлуатаційними витратами та легким обслуговуванням. Міцна алюмінієва ріжуча дека та потужний комерційний двигун роблять LC 551iV справжнім високоефективним і надійним партнером на довгий час. Вона надзвичайно проста в запуску та експлуатації, незалежно від того, чи ви збираєте скошену траву, викидаєте її або мульчуєте. Змінна швидкість приводу коліс забезпечує більше контролю під час скошування складних газонів, а функції saVE/PowerBoost і активне охолодження дозволяють справлятися з нерівною та високою травою. Збільшений час роботи завдяки подвійному слоту для акумуляторів BLi, що дозволяє використовувати як великі, так і малі інтегровані батареї.
Не входить до комплекту:
- Комплект BioClip®
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 1,5 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 000 об/хв |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Алюміній |
| Колеса, матеріал | Алюміній |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/викид назад |
| Ширина скошування | 51 см |
| Комплект BioClip® | Доступно як аксесуар |
| BioClip®-комплект | Не включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 6 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 74 мм |
| Висота скошування min. | 26 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Самохідна, варіатор (змінна швидкість) |
| Ведучі колеса | Задні |
| Швидкість, min-max max | 5,3 км/год |
| Швидкість, min-max min | 2,8 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 65 л |
| Тип рукояток | Ергономічна ручка (через сумку) |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 210 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 210 мм |
| Вага | 40 кг |
| Колісна база | 69 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 84 дБ(А) |
| Рівень шуму | 97 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 97 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 0,3 m/s² |
Бампер захисний Газонокосарка
Бампер розташований збоку деки для додаткового захисту деки при скошуванні біля стін або інших перешкод.
Подвійний слот для АКБ Газонокосарка
Безперервна робота з двома акумуляторами означає довший час роботи та більш ефективне скошування.
Інтуїтивно зрозуміла панель Газонокосарки
Інтуїтивно зрозуміла панель керування для зручності оператора.
Використання ранцевого АКБ - опція Газонокосарка
Можливість використання ранцевого акумулятору для подовження часу роботи. Легко встановлюється на верхній частині двигуна, забезпечуючи доступ до батарейного відсіку.
Колеса з подвійними кульковими підшипниками Газонокосарка
Забезпечує легке переміщення косарки навіть через багато років експлуатації.
Компоненти комерційні Газонокосарки
Міцна алюмінієва дека та високопродуктивним двигуном приводу ножа, забезпечують довготривале використання в комерційних цілях.
Ручки, що складаються Газонокосарка
Ручки складаються для зручного зберігання та транспортування.
Рівень захисту (IPX4) Газонокосарки
Цей акумуляторний виріб Husqvarna відповідає вимогам рівню захисту від дощу IPX4. Це робить його довговічним і надійним інструментом, який можна використовувати цілий рік за будь-яких погодних умов.
Ручки з регулюванням Газонокосарки
Регулювання ручок дозволяє обрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора.
Система Power Boost Газонокосарки
Автоматичне збільшення швидкості різального диска під час скошування в складних умовах забезпечує додаткову потужність без необхідності самостійного налаштування.
Режим savE™ Газонокосарки
Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін служби акумулятора за рахунок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не потребують повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
Додаток Husqvarna Connect
За допомогою розумного додатку Husqvarna Connect ви матимете легкий доступ до корисних порад, посібників та рекомендацій щодо запасних частин. Також надає додаткову інформацію для підключеного Bluetooth-обладнання, таку як час роботи та стан зарядки, потреби в профілактиці та обслуговуванні. Додаток можна завантажити безкоштовно з App Store або Google Play. Поки не доступний в Україні.
Низькі викиди вуглецю
Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Тим не менш, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.
Гнучка система акумуляторів BLi-X Battery System Повітродув
Високоефективна акумуляторна система BLi-X 36 В пропонує широкий спектр варіантів, від легких інтегрованих до ранцевих батарей. Акумулятори в нашій системі 36 В створені для тривалого використання, швидко заряджаються та ще швидше замінюються. Акумуляторна система BLi-X дозволяє гнучко використовувати різні інструменти Husqvarna. Ви завжди знайдете індивідуальне рішення акумулятора, яке ідеально відповідає вашим завданням.