Ножиці акумуляторні Husqvarna 520iHE3 (9679158-13)
Довжина ножів: 55 см
Напруга акумулятора: 36 B
Вес без батареї: 4,2 кг
Ножиці акумуляторні Husqvarna 520iHE3 (9679158-13)
Акумуляторні ножиці для живої огорожі Husqvarna 520iHE3 поєднують бензинову потужність з нульовими викидами та надзвичайно тихою роботою. Вони забезпечують досяжність до 3,5 метрів, високу швидкість різання й довговічність, а також професійний рівень продуктивності та точності. Завдяки низькому рівню шуму та екологічній чистоті, ці ножиці ідеально підходять для використання у житлових районах, готелях, лікарнях тощо. Дистанційне регулювання кута нахилу та зручні ручки роблять модель 520iHE3 ідеальною для будь-яких завдань. Сумісні з усіма BLi-акумуляторами та зарядними пристроями Husqvarna.
Не входить до комплекту
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
| Продуктивність |
|
| Швидкість різання | 4 000 розріз/хв |
|---|---|
| Акумулятор | |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Напруга акумулятора | 36 B |
| Двигун | |
| Тип двигуна | BLDC (без щіток) |
| Обладнання | |
| Довжина ножів | 55 см |
| Відстань між зубцями ножів | 32 мм |
| Модель акумулятора | Не входить до комплектації |
| Модель зарядного пристрою | Не входить до комплектації |
| Розміри | |
| Розміри, Довжина | 227 см |
| Довжина в положенні для транспортування | 150 см |
| Вага без батареї | 4,2 кг |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 95 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 84 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 1,7 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 2,6 m/s² |
Транспортування Травокосарки
Ріжуче полотно складається для зручного транспортування та зберігання.
Швидкість різання Травокосарки
4000 різів за хвилину забезпечують відмінні результати різання.
Захисна пластина від механічних пошкоджень Травокосарки
Задній захист від удару захищає вбудовану батарею від зносу та пошкодження.
Ергономічна ручка Травокосарки
Ручка ергономічної форми для більшого комфорту та легкого доступу до елементів керування.
Регулювання кута Травокосарки
Регулювання кута забезпечує ергономічні робочі положення при стрижці як високих, так і низьких живоплотів.
Інтуїтивно зрозуміла панель Травокосарки
Клавіатура інтуїтивно зрозуміла і дає можливість легко налаштувати параметри одним натисканням кнопки.
Підготовка до безперервної роботи Травокосарки
Наші аксесуари до акумуляторної техніки дозволяють виконувати роботу максимально довго та ефективно.
Металевий корпус Травокосарки
Міцний, але дуже тонкий металевий корпус є одним із багатьох міцних елементів продукту. Він призначений для захисту двигуна та передач.
Далекодосяжність Травокосарки
Великий радіус дії для збільшення місткості. Ножовий брус можна встановити під різними кутами до валу, щоб ви могли зрізати верхню частину, стоячи на землі.
Ефективний двигун без щіток Травокосарки
Вдосконалений двигун без щіток власної розробки на 25% ефективніший за звичайний двигун з щітками. Завдяки цьому він забезпечує високий та стабільний крутний момент.
Легкий і добре збалансований Травокосарки
Наші машини мають компактний, оптимізований дизайн. Це робить їх легкими та добре збалансованими - дозволяючи вам комфортно працювати в будь-яких ситуаціях.
Менше обслуговування Тримери
Робота без використання палива, мінімум вузлів для обслуговування та електронно-керована система приводу сприяє зменшенню простоїв та зниженню витрат на обслуговування.
Погодозахищений (IPX4) Травокосарки
Цей акумуляторний виріб Husqvarna відповідає класифікації IPX4 щодо стійкості до дощу. Це робить його довговічним та надійним інструментом, який можна використовувати цілий рік за будь-яких погодних умов.
Тиха робота Травокосарки
Низький рівень шуму створює приємну робочу атмосферу та дозволяє працювати довше навіть у більшості громадських місць. Рівень шуму наших акумуляторних виробів на 13 дБ(А) нижчий, ніж бензинових. Зменшення на 3 дБ(А) зазвичай вважається зниженням рівня шуму вдвічі.