Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 247i без АКБ та ЗП (9705420-01)
Номінальна потужність: 0,75 кВт
Номінальна потужність: 3 000 об/хв
Ширина скашивания: 47 см
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 247i без АКБ та ЗП (9705420-01)
Акумуляторна газонокосарка Husqvarna LC 247i має велику ширину зрізання та подвійні гнізда для акумуляторів, щоб легко й ефективно доглядати за газонами середнього розміру. Має режим savE™ для максимального часу роботи під час косіння, яке не вимагає повної потужності, і PowerBoost для ефективної роботи з густішою травою. Ручка з можливістю регулювання, зручно розташований важіль, швидке та просте налаштування висоти різання забезпечують чудову ергономічність. Ручка та мішок для збирання складаються для кращого зберігання.
Не входить до комплекту:
- Комплект BioClip®
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
| Двигун | |
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 0,75 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 000 об/хв |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Composite |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/викид назад |
| Ширина скошування | 47 см |
| Комплект BioClip® | Доступно як аксесуар |
| BioClip®-комплект | Не включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 6 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Відсутній |
| Ведучі колеса | N/A |
| Швидкість, min-max max | 0 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Тип рукояток | Ergonomic Handle (Bag Through) |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 Step |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 170 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 210 мм |
| Вага | 24,5 кг |
| Колісна база | 66 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 82 дБ(А) |
| Рівень шуму | 94 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 95 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 0,42 m/s² |
Ергономічна ручка Газонокосарки
Ергономічна та комфортна ручка з легкодоступними органами керування.
Ручки з регулюванням Газонокосарки
Регулювання ручок дозволяє обрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора.
Ручки для перенесення Газонокосарки
Зручні передні та задні ручки полегшують підіймання на полиці в складських приміщеннях, завантаження в автомобіль або перенесення по сходах.
Центральне регулювання висоти скошування Газонокосарки
Швидке та легке регулювання висоти скошування. Одним важелем регулюються висота всіх коліс деки.
Ручки що складаються Газонокосарки
Ручки що складаються економить простір під час зберігання та транспортування.
Тиха робота Газонокосарки
Низький рівень шуму сприяє комфортній роботі та не турбує оточуючих.
Подвійний слот для акумулятора Газонокосарки
Два акумулятори забезпечують тривалий час роботи та дозволяють працювати ефективніше з меншою кількістю перерв.
Система Power Boost Газонокосарки
Автоматичне збільшення швидкості різального диска під час скошування в складних умовах забезпечує додаткову потужність без необхідності самостійного налаштування.
Інтуїтивно зрозуміла панель управління Газонокосарки
Інтуїтивно зрозуміла і проста у використанні панель з усією наявною інформацією забезпечує зручність роботи.
Режим savE™ Газонокосарки
Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін служби акумулятора за рахунок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не потребують повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
Один акумулятор підходить до всіх виробів Газонокосарки
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.
Низькі викиди вуглецю
Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Тим не менш, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.