Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 137i КІТ (АКБ+ЗП) (9705009-04)
Номінальна потужність: 0,5 кВт
Номінальна потужність: 3 200 об/хв
Ширина скошування: 37,5 см
Газонокосарка акумуляторна Husqvarna (Хускварна) LC137i КІТ (АКБ+ЗП) (9705009-04) — ідеальний догляд за невеликими газонами
Husqvarna LC 137i — це легка та зручна акумуляторна газонокосарка, створена для комфортного догляду за невеликими ділянками. Завдяки ширині зрізу 37 см і продуманій ергономіці вона легко справляється зі стрижкою навіть у вузьких проходах або біля бордюрів.
✅ Основні переваги:
-
Ширина косіння 37 см — оптимально для невеликих газонів.
-
Акумулятор 36 В — забезпечує тривалу роботу без вихлопів і шуму.
-
Легка та компактна конструкція — чудова маневреність навіть у обмежених просторах.
-
Складна та регульована рукоятка — зручне транспортування та зберігання на мінімальній площі.
-
Вбудовані ручки для перенесення — легко переміщати газонокосарку між ділянками.
-
Сумісність із системою акумуляторів Husqvarna 36 В — один акумулятор для декількох інструментів.
🔋 У комплекті:
-
Акумулятор Husqvarna 40-B140 (36 В / 4,0 Аг)
-
Зарядний пристрій Husqvarna 40-C80
🎁 Ваші бонуси при покупці у нас:
-
Безкоштовна доставка по Україні (Нова Пошта).
-
Передпродажна підготовка: зарядимо, налаштуємо, перевіримо.
-
Гарантія виробника — 24 місяці.
-
Подарунок: фірмова кепка Husqvarna
Husqvarna LC 137i KIT — це легкий шлях до акуратного і доглянутого газону без зайвих зусиль! Замовляйте вже сьогодні і насолоджуйтесь ідеальним результатом із технікою Husqvarna!
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 0,5 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 200 об/хв |
| Матеріал | |
| Матеріал деки | ABS plastic |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Збір в травозбірник/BioClip(r)/викид назад |
| Ширина скошування | 37,5 см |
| Комплект BioClip® | Доступно як аксесуар |
| BioClip®-комплект | Не включено |
| Кількість рівнів висоти скошування | 7 |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Відсутній |
| Ведучі колеса | N/A |
| Швидкість, min-max max | 0 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 40 л |
| Тип рукояток | Ергономічні |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| М'яка рукоятка | Так |
| Ручка з боковим налаштуванням | Ні |
| Керування дросельною заслінкою | Ні |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 178 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 203 мм |
| Вага | 15 кг |
| Колісна база | 54 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 77 дБ(А) |
| Рівень шуму | 87 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 88 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 1,9 m/s² |
Тиха робота Газонокосарки
Низький рівень шуму сприяє комфортній роботі та не турбує оточуючих.
Ергономічне руків'я Газонокосарка
Ергономічне та комфортне руків'я з легкодоступними органами керування.
Ручки для перенесення Газонокосарки
Зручні передні та задні ручки полегшують підіймання на полиці в складських приміщеннях, завантаження в автомобіль або перенесення по сходах.
Центральне регулювання висоти скошування Газонокосарки LC 142iS
Швидке та просте регулювання висоти скошування трави. Один важіль дозволяє керувати всією різальною декою.
Система Power Boost Газонокосарки
Автоматичне збільшення швидкості різального диска під час скошування в складних умовах забезпечує додаткову потужність без необхідності самостійного налаштування.
Легкий старт Газонокосарки
Скоба і фіксатор забезпечують легкий запуск і зупинку без ризику випадкового запуску. Просто зніміть фіксатор і потягніть скобу вниз, щоб почати косити траву. Якщо зняти зі скоби обидві руки, двигун миттєво зупиниться.
Легкість в зберіганні та транспортуванні Газонокосарки
Завдяки складаній ручці виріб може ставати більш компактним і займати менше місця при зберіганні.
Режим savE™ Газонокосарки
Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін служби акумулятора за рахунок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не потребують повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
Один акумулятор підходить до всіх виробів Газонокосарки
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.
Низькі викиди вуглецю
Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Тим не менш, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.