Ножиці акумуляторні комбі Husqvarna 120iTK4-H КІТ (АКБ+ЗП) (9705159-05)
Довжина ножів: 50 см
Напруга акумулятора: 36 B
Вес без батареї: 4,525 кг
Ножиці акумуляторні комбі Husqvarna 120iTK4-H КІТ (АКБ+ЗП) (9705159-05)
Husqvarna 120iTK4-H - це акумуляторний тример-висоторіз для живої огорожі, що забезпечує потужність на рівні бензинових моделей, але з низьким рівнем шуму. Він поставляється з насадкою для підстригання живоплоту, а також може використовуватися з насадкою-висоторізом, що робить цей інструмент універсальним для підстригання огорож і обрізання гілок. Регульована різальна насадка із 7 положеннями дозволяє легко встановити зручний кут для різноманітних завдань, таких як підрізання гілок у важкодоступних місцях або живої огорожі різної висоти. Інструмент має телескопічний і роз’ємний вал, що спрощує транспортування.
До комплекту входить
- Акумулятор: BLi10, 36В/2,0Aг (9670916‑01)
- Зарядний пристрій: 40-C80 (9704878-01)
| Продуктивність |
|
| Швидкість різання | 2 800 розріз/хв |
|---|---|
| Акумулятор | |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Напруга акумулятора | 36 B |
| Двигун | |
| Тип двигуна | PMDC (з 2-ма щітками) |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Не застосовується |
| Обладнання | |
| Довжина ножів | 50 см |
| Відстань між зубцями ножів | 20 мм |
| Модель акумулятора | BLi10, 36V/2,0Ah |
| Модель зарядного пристрою | 40-C80 |
| Розміри | |
| Розміри, Довжина | 230,5 см |
| Вага без батареї | 4,525 кг |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 94 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 81,3 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 0,816 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 1,223 m/s² |
Телескопічна трубка Травокосарки
Трубка має телескопічну функцію для швидкого регулювання висоти різання.
Транспортне положення Травокосарки
Виріб можна скласти навпіл без використання інструментів, що полегшує транспортування та зберігання.
Тиха робота Травокосарки
Низький рівень шуму сприяє створенню приємного робочого середовища та зменшує дискомфорт для людей навколо.
Мала вага та ергономічний дизайн Травокосарки
Компактність і легкість для комфортного, ергономічного використання та меншого навантаження на тіло.
Автоматичне вимкнення Травокосарки
Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що дає змогу продовжити строк служби акумулятора та знизити ризик травмування.
Шарнірна ріжуча дека Травокосарки
Шарнірна ріжуча дека для більшої універсальності та меншої стомлюваності. Регульована в 7 кутах для зручного різання під час різання боків, незвичайних кутів, боків недоступних ділянок або живоплотів різної висоти.
Один акумулятор підходить до всіх виробів Пили А
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.