Ножиці акумуляторні Husqvarna 215iHD45 КІТ (АКБ + ЗП) (9705365-02)
Довжина ножів: 45 см
Напруга акумулятора: 36 B
Вес без батареї: 3,2 кг
Ножиці акумуляторні Husqvarna 215iHD45 КІТ (АКБ + ЗП) (9705365-02)
Husqvarna 215iHD45 - це двосторонній акумуляторний тример для живої огорожі, ідеальний для догляду за будь-яким типом живоплоту. Він має достатню потужність для підрізання навіть товстих гілок. Ергономічна ручка та чудовий баланс дозволяють легко переходити від підрізання верхньої частини огорожі до обробки боків. Тример також простий у використанні завдяки цифровому інтерфейсу з жорсткими кнопками та підтримці будь-якого акумулятора Husqvarna на 36 В. Для збільшення часу роботи можна активувати режим savE™, якщо максимальна потужність не потрібна.
До комплекту входить
- Акумулятор: BLi10, 36В/2,0Aг (9670916‑01)
- Зарядний пристрій: 40-C80 (9704878-01)
| Продуктивність |
|
| Швидкість різання | 3 000 розріз/хв |
|---|---|
| Акумулятор | |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Напруга акумулятора | 36 B |
| Двигун | |
| Тип двигуна | BLDC (без щіток) |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Не застосовується |
| Обладнання | |
| Довжина ножів | 45 см |
| Відстань між зубцями ножів | 33 мм |
| Модель акумулятора | BLi10, 36V/2,0Ah |
| Модель зарядного пристрою | 40-C80 |
| Розміри | |
| Розміри, Довжина | 102 см |
| Вага без батареї | 3,2 кг |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 90 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 79 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 1,7 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) передня / задня рукоятка | 2,1 m/s² |
Низький рівень шуму Пили А
Низький рівень шуму забезпечує довший робочий час і можливість працювати вранці та ввечері, не заважаючи сусідам.
Інтуїтивно зрозуміла панель Травокосарки
Клавіатура інтуїтивно зрозуміла і дає можливість легко налаштувати параметри одним натисканням кнопки.
Мала вага та ергономічний дизайн Травокосарки
Компактність і легкість для комфортного, ергономічного використання та меншого навантаження на тіло.
Автоматичне вимкнення Травокосарки
Виріб автоматично вимикається, якщо його залишити без нагляду, що дає змогу продовжити строк служби акумулятора та знизити ризик травмування.
Безщітковий двигун Пили А
Безщітковий двигун для більшої ефективності, довшого терміну служби та рідшого обслуговування порівняно із щітковими двигунами. Оскільки щіток немає, виключається тертя, тому енергія не втрачається і двигун не перегрівається. Це також усуває потребу в обслуговуванні або заміні зношених щіток і надає додаткові переваги від покращеної продуктивності та більшого крутного моменту.
Один акумулятор підходить до всіх виробів Пили А
Гнучка система живлення від акумулятора Husqvarna BLi-X із напругою 36 В підходить і для домашніх робіт будь-якої складності, і для професійного використання. Один акумулятор можна використовувати у кількох інструментах, а широкий вибір моделей, від легких вбудованих до ранцевих акумуляторів, дає змогу легко знайти індивідуальне й потужне рішення, яке ідеально відповідає вашим потребам. Усі акумулятори забезпечують високу продуктивність і створені для використання протягом тривалого часу, їх можна швидко заряджати та замінювати для безперервної роботи інструмента.