Райдер Husqvarna R 320X AWD (9705426-01)
Номінальна потужність: 10,3 кВт
Об'єм циліндра: 546 cm³
Висота скошування, min-max: 25-75 мм
Ширина стрижки, min-max: 94-112 см
Райдер Husqvarna R 320X AWD (9705426-01)
Husqvarna R 320X AWD - це високопродуктивний райдер-газонокосарка з сидінням, що підтримує різні за шириною деки для скошування, включаючи функції мульчування BioClip® або заднього викиду. Повний привід і шарнірне рульове управління забезпечують чудовий контроль навіть на складній місцевості. Капот двигуна оснащений вбудованими напрямними для приєднання аксесуарів, таких як вантажна платформа. Для покращення видимості в темний час доби райдер обладнаний світлодіодними фарами спереду та ззаду. Також модель підготовлена для підключення до Husqvarna Connect через Bluetooth® для віддаленого управління та моніторингу.
| Двигун |
|
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 10,3 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 2 900 об/хв |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Модель двигуна | HS 546AE |
| Об'єм циліндра | 546 cm³ |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Система змащування двигуна, тип | Під тиском з фільтром масляним |
| Масляний фільтр | Так |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 707 г/кВт-год |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 24 Аг |
| Тип акумулятора | Свинець / Кислота |
| Вага упаковки батареї | 7,2 кг |
| Виробник батареї | Global |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 30 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 94 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 112 см |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Муфта включення ножів | Автоматично |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 170/60-8 |
| Розмір шин, зад | 170/60-8 |
| Колісна база | 88,7 см |
| Кліренс | 95 мм |
| Базова конструкція, довжина | 200,8 см |
| Базова конструкція, ширина | 88,3 см |
| Базова конструкція, висота | 118,1 см |
| Брутто вага буксировки | 125 кг |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 234 кг |
| Система приводу | |
| ВВП (вал відбору потужності) | Ремінна передача |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 9 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 5 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 8 км/год |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Сидіння | "Преміум" |
| Лічильник мотогодин | Цифровий |
| Матеріал сидіння | Вініл |
| Висота спинки сидіння | Висока |
| Складне сидіння | Так |
| Кермо | Ергономічне - м'яка ручка |
| Стоянкове гальмо, тип | Диск |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 1,6 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,4 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 84,4 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 100 дБ(А) |
| Рівень шуму | 99 дБ(А) |
Автоматичне включення ножів Райдер
Леза вмикаються автоматично, коли опускається різальна дека, що дозволяє швидко та плавно почати роботу.
Великі колеса Райдер
Всі 4-чотири колеса мають розмір 16-дюймів (передні і задні) для максимальної прохідності та комфорту під час руху.
Дека ріжуча Combi - викид трави назад Райдер
Режим скошування із заднім викиданням забезпечує високу продуктивність роботи на ділянках із високою травою.
Відділення для зберігання Райдер
Відкритий відсік для зберігання ліворуч полегшує доступ до речей під час роботи.
Прозорий паливний бак Райдер
Великий прозорий паливний бак дозволяє легко перевіряти рівень палива та відповідно планувати свою роботу.
Сервісний режим Райдер
Різальну деку можна нахилити в положення для технічного обслуговування для легкого доступу під час чищення або обслуговування.
Лічильник мотогодин з нагадуванням про сервіс Райдер
Лічильник мотогодин із нагадуванням щодо технічного обслуговування вказує, коли настав час обслуговувати газонокосарку, що дозволяє легко підтримувати її в найкращому стані.
Універсальна рама Райдер
Рама для аксесуарів забезпечує універсальність використання виробу та полегшує перемикання між різальними деками й передніми насадками, такими як мітла, подрібнювач, снігоочисник і сніговідкидач.
Чітке кермування Райдер
Шарнірний кермовий механізм забезпечує надзвичайну маневреність і спрощує рух навколо перешкод на кшталт дерев і кущів. Оскільки задня пара коліс може повертатися під пристроєм, при повному блокуванні радіус повороту стає мінімальним.
ЛМІ (HMI) дисплей Райдери
Інтуїтивно зрозумілий дисплей із ЛМІ у реальному часі надає дані та рекомендації за допомогою візуальних символів і звукових попереджень, що полегшує роботу водія.
Дека ріжуча Combi - BioClip (мульчування) Райдери
Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом, забезпечуючи неперевершені результати на ділянках газону, які часто скошуються.
Деки ріжучі та додаткове приладдя Райдери
Великий вибір різальних дек і приладдя робить фронтальну газонокосарку універсальною, тож її можна використовувати протягом усього року.
Педальне управління гідростатичною трансмісією Райдери
Управління гідростатичною трансмісією здійснюється двома окремими педалями - для руху вперед та назад.
Додаток Husqvarna Connect
За допомогою розумного додатку Husqvarna Connect ви матимете легкий доступ до корисних порад, посібників та рекомендацій щодо запасних частин. Також надає додаткову інформацію для підключеного Bluetooth-обладнання, таку як час роботи та стан зарядки, потреби в профілактиці та обслуговуванні. Додаток можна завантажити безкоштовно з App Store або Google Play. Поки не доступний в Україні.