Дека ріжуча Husqvarna Combi R300, 94 см (9671526-01)
Ширина косіння: 94 см
Вага: 44 кг
Дека ріжуча Husqvarna Combi R300, 94 см (9671526-01)
Для виконання інтенсивних робіт зі створення та догляду за газонними покриттями на середніх та великих територіях вибирайте витривале обладнання від шведського бренду Нusqvarna 9671526-01. Апарат виготовлений з високоякісного сплаву, стійкого до навантажень, та забезпечує підвищену продуктивність та тривалий ресурс експлуатації. Дека застосовується для райдерів Husqvarna R 316T, R 316T AWD, R 316TsX AWD, R 318, R 320 AWD, R 320X AWD.
-
Дека ріжуча - Combi
Ріжуча дека Combi має універсальність завдяки двом різним режимам скошування. Обирайте між режимом "BioClip®" для підживлення газону та режимом "Викиду назад" для ефективного скошування на ділянках з високою та грубою травою. -
Ріжуча дека з трьома ножами
Ріжуча дека з трьома ножами пропонує першокласне скошування як на лівій так і на правій стороні та залишає такого ж діаметру не зрізане коло незалежно від напрямку. -
Опорні колеса деки
Дека обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи при виконанні поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону. -
Сервісний режим
Сервісний режим ріжучої деки полегшує чистку та обслуговування. -
Плаваюча дека
Плаваюча дека повторює контур поверхні, що знижує ризик зрізання газону.
Дека ріжуча Husqvarna Combi R300, 94 смАрт. №: 967 15 26‑01 |
|
|---|---|
| Колеса із спеціальним протектором, який не пошкоджує газон | 0 |
| Ножі | 3 шт |
| Тип леза | BioClip®/Discharge |
| Матеріал деки | Сталь |
| Ріжуча дека, тип | Combi |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Викид трави | BioClip®/ Задній викид |
| Ширина скошування | 94 см |
| Конструкція деки | 2,8 мм |
| Система приводу | Пояс |
| Шпинделі із змащуванням | Ні |
| Вага | 44 кг |