Дека ріжуча Husqvarna Combi, 103см (9679781-01)
Ширина косіння: 103 см
Вага: 63 кг
Дека ріжуча Husqvarna Combi, 103см (9679781-01)
Для отримання якісного результату обробки та високої продуктивності використовуйте оригінальне навісне обладнання від компанії Нusqvarna 9679781-01, яке призначене для встановлення на садові райдери та гарантує легке косовище середніх та великих площ прибудинкових територій, кортів, футбольних полів та інших ділянок комерційного призначення. Девайс сумісний із райдерами серії RC 318T/RC 320Ts AWD.
-
Дека ріжуча - Combi
Ріжуча дека Combi має універсальність завдяки двом різним режимам скошування. Обирайте між режимом "BioClip®" для підживлення газону та режимом "Викиду назад" для ефективного скошування на ділянках з високою та грубою травою. -
Ріжуча дека з трьома ножами
Ріжуча дека з трьома ножами пропонує першокласне скошування як на лівій так і на правій стороні та залишає такого ж діаметру не зрізане коло незалежно від напрямку. -
Опорні колеса деки
Дека обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи при виконанні поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону. -
Сервісний режим
Сервісний режим ріжучої деки полегшує чистку та обслуговування. -
Плаваюча дека
Плаваюча дека повторює контур поверхні, що знижує ризик зрізання газону.
Дека ріжуча Husqvarna Combi, 103см (9679781-01)Арт. №: 967 97 81‑01 |
|
|---|---|
| Колеса із спеціальним протектором, який не пошкоджує газон | 2 |
| Ножі | 3 шт |
| Тип леза | BioClip®/Виписка |
| Матеріал деки | Сталь |
| Рижуча та, тип | Комбі |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Викид трави | BioClip®/ Задній викид |
| Ширина скошування | 103 см |
| Конструкція деки | 2,5 мм |
| Система приводу | Пояс |
| Шпинделі із змащуванням | Немає |
| Вага | 63 кг |