Дека ріжуча Husqvarna R300, 112см (9671885-01)
Ширина косіння: 112 см
Вага: 52 кг
Дека ріжуча Husqvarna R300, 112см (9671885-01)
Якісне оснащення Нusqvarna 9671885-01 призначене для встановлення на садовий райдер 320AWD і гарантує чисту та рівномірну косовицю трави та бур'янової рослинності. Пристрій також легко справляється з чагарниками, сухостоєм і дерев'яними стеблами. Жорстка та міцна конструкція забезпечує безпеку у робочій зоні.
-
Дека ріжуча - Combi
Ріжуча дека Combi має універсальність завдяки двом різним режимам скошування. Обирайте між режимом "BioClip®" для підживлення газону та режимом "Викиду назад" для ефективного скошування на ділянках з високою та грубою травою. -
Ріжуча дека з трьома ножами
Ріжуча дека з трьома ножами пропонує першокласне скошування як на лівій так і на правій стороні та залишає такого ж діаметру не зрізане коло незалежно від напрямку. -
Опорні колеса деки
Дека обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи при виконанні поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону. -
Сервісний режим
Сервісний режим ріжучої деки полегшує чистку та обслуговування. -
Плаваюча дека
Плаваюча дека повторює контур поверхні, що знижує ризик зрізання газону.
| Бренд | Husqvarna |
|---|---|
| Вага | 52 кг |
| Тип | Навісні деки |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Кількість ножів | 3 |
| Мульчування | Має |
| Ширина захоплення | 1120 мм |
| Призначення | Для райдерів R 300-ї серії |
| Габарити | 1270х900х420 мм |
| Кількість рівнів висоти | 10 |
| Висота косіння | 25-75 мм |
| Привід | Ремінний |
| Артикул | 9671885-01 |
| Країна виробник | Польща |
| Батьківщина бренду | Швеція |