Райдер акумуляторний Husqvarna R 200iX (9706499-01)
Ємність батареї: 38,5 Аг
Вага упаковки батареї: 17 кг
Висота скошування, min-max: 25-75 мм
Ширина стрижки, min-max: 94-103 см
Райдер акумуляторний Husqvarna R 200iX (9706499-01)
Husqvarna R 200iX - це акумуляторна газонокосарка-трактор, яка забезпечує найкращий час роботи у своєму класі. Цього досягнуто завдяки динамічному режиму косіння, що автоматично регулює подачу потужності на леза відповідно до умов скошування для максимальних результатів. Повністю електрична система приводу без ременів зменшує потреби в технічному обслуговуванні та працює з низьким рівнем шуму. Під час косіння кольоровий дисплей відображає інтуїтивні символи, що допомагають легко та ефективно керувати процесом. Модель R 200iX також може виконувати безліч інших завдань завдяки доступним аксесуарам, що робить її універсальним інструментом для догляду за садом.
| Двигун |
|
| Тип енергії двигуна | Акумуляторний |
|---|---|
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 38,5 Аг |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Вага упаковки батареї | 17 кг |
| Виробник батареї | Husqvarna |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 40 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 94 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 103 см |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Муфта включення ножів | Електричне |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 170/60-8 |
| Розмір шин, зад | 170/60-8 |
| Колісна база | 90,7 см |
| Кліренс | 100 мм |
| Базова конструкція, довжина | 199 см |
| Базова конструкція, ширина | 89 см |
| Базова конструкція, висота | 113 см |
| Брутто вага буксировки | 110 кг |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 190 кг |
| Система приводу | |
| Трансмісія, тип | Електрична |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 9,5 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 3,1 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 5 км/год |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Сидіння | Комфортне |
| Лічильник мотогодин | Цифровий |
| Матеріал сидіння | PU |
| Висота спинки сидіння | Середня |
| Складне сидіння | Так |
| Кермо | Ергономічне |
| Стоянкове гальмо, тип | Електричне |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 0,13 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,23 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 78,2 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 96 дБ(А) |
| Рівень шуму | 95 дБ(А) |
Автоматичне включення ножів Райдер
Леза вмикаються автоматично, коли опускається різальна дека, що дозволяє швидко та плавно почати роботу.
Великі колеса Райдер
Всі 4-чотири колеса мають розмір 14-дюймів (передні і задні) для максимальної прохідності та комфорту під час руху.
Дека ріжуча - Combi Райдер
Різальна дека Combi дозволяє вибирати між двома системами скошування залежно від умов роботи. Оберіть BioClip® для удобрення газону та заднє викидання для ефективної роботи на ділянках із високою та грубішою травою.
Дека ріжуча - електрична Райдер
Кожен ніж деки ріжучої - приводиться в рух електричним двигуном і керується індивідуально, що забезпечує оптимізовану тривалість роботи та рівномірне скошування газону.
Дека ріжуча розташована спереду Райдер
Ріжуча дека, встановлена спереду, що забезпечує доступ до кутів, кущів, паркових лавок тощо.
Динамічне скошування Райдер
Потужність, яка передається на леза, автоматично регулюється відповідно до умов скошування, забезпечуючи максимальні результати та тривалість роботи. Крім того, кожен різальний двигун індивідуально пристосовується до умов роботи, наприклад, коли лише одна частина різальної деки рухається по густій траві.
Дисплей ЛМІ (НМІ) Райдер
Інтуїтивно зрозумілий дисплей у реальному часі надає дані та рекомендації за допомогою візуальних символів і звукових попереджень, що полегшує роботу водія.
Додатковий АКБ - опція Райдер
Опціонально можна встановити додаткову акумуляторну батарею, що дозволить підвищити час роботи райдера.
Задній привід Райдер
Низький центр ваги на задній осі забезпечує більшу стабільність і зчеплення на різних типах місцевості.
Індикатор заряду Райдер
Світлодіодні індикатори вказують на стан заряду, що забезпечує кращий контроль і планування роботи.
Інтуїтивно зрозуміла панель Райдер
Усі елементи керування, включаючи регулятор висоти скошування та колесо вибору, розташовані ергономічно й легко доступні із сидіння оператора. Леза вмикаються автоматично, коли опущена різальна дека, що дозволяє швидко та плавно почати роботу.
Менше обслуговування Райдер
Акумуляторний райдер потребує менше обслуговування порівняно з бензиновим. Без палива, без оливи та без ременів.
Менший рівень шуму Райдер
Живлення від акумулятора забезпечує тихішу роботу для більшого комфорту користувача та меншого дискомфорту сусідів.
Стоянкове гальмо Райдер
Автоматичне стоянкове гальмо підвищує рівень безпеки й не потребує зайвих зусиль.
Підставка для пляшки Райдер
Зручна підставка-тримач пляшки, щоб тримати напої завжди під рукою.
Сервісний режим Райдер
Різальну деку можна нахилити в положення для технічного обслуговування для легкого доступу під час чищення або обслуговування.
Чітке кермування Райдер
Шарнірний кермовий механізм забезпечує надзвичайну маневреність і спрощує рух навколо перешкод на кшталт дерев і кущів.
Режим savE™ Газонокосарки
Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін служби акумулятора за рахунок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не потребують повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
Дека ріжуча Combi - BioClip (мульчування) Райдери
Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом, забезпечуючи неперевершені результати на ділянках газону, які часто скошуються.
Плаваюча задня вісь Райдери
Задня вісь рухається у вертикальній площині для максимального зчеплення ведучих колес та їзди без просковзування на нерівних поверхнях.