Дека ріжуча Husqvarna Сombi 103і для райдерів R 200iX (9706501-01)
Ширина косіння: 103 см
Дека ріжуча Husqvarna Сombi 103і для райдерів R 200iX (9706501-01)
Дека для райдерів Husqvarna R 200iX - ваш незамінний помічник для ефективної стрижки газону. Забезпечена електричним приводом, ця ріжуча дека надає два режими роботи, щоб задовольнити ваші потреби. У режимі BioClip® вона переробляє траву на мульчу, збагачуючи газон поживними речовинами. А режим заднього викиду дає змогу ефективно подрібнювати та викидати скошену траву. Встановлення та зняття деки на косарці здійснюються швидко та легко, а також вона легко перемикається в сервісне положення для зручного обслуговування. Завдяки оптимізованому використанню енергії та індивідуальному контролю кожного ножа, дека Husqvarna Сombi 103і забезпечує точні результати, покращуючи ваш досвід стрижки газону.
-
Дека ріжуча - Combi
Ріжуча дека Combi має універсальність завдяки двом різним режимам скошування. Обирайте між режимом "BioClip®" для підживлення газону та режимом "Викиду назад" для ефективного скошування на ділянках з високою та грубою травою. -
Ріжуча дека з трьома ножами
Ріжуча дека з трьома ножами пропонує першокласне скошування як на лівій так і на правій стороні та залишає такого ж діаметру не зрізане коло незалежно від напрямку. -
Сервісний режим
Сервісний режим ріжучої деки полегшує чистку та обслуговування.
Дека ріжуча Husqvarna Сombi 103і для райдерів R 200iXАрт. №: 970 65 01‑01 |
|
|---|---|
| Ножі | 3 шт |
| Тип леза | BioClip®/Discharge |
| Матеріал деки | Сталь |
| Ріжуча дека, тип | Combi |
| Регулювання висоти скошування | Важелем з сидіння |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Викид трави | BioClip®/ Задній викид |
| Ширина скошування | 103 см |
| Система приводу | Пояс |
| Шпинделі із змащуванням | Ні |