Мотокоса Husqvarna 135R (9666048-02)
Ширина скошування: 47 см
Потужність: 1,3 кВт
Вага (без ріжучого обладнання): 6,8 кг
Об'єм паливного бака: 0,6 л
Травокосарка Husqvarna 135R (9666048-02)
Спробуйте універсальний кущоріз Husqvarna 135R, розроблений для виконання різноманітних завдань із підстригання та розчищення в саду й на прилеглих ділянках. Він оснащений потужним двигуном X-Torq®, що забезпечує високу продуктивність і легке керування завдяки паливному насосу та автоматичному вимикачу, який повертається в положення "увімкнено" після вимкнення. Подача корду здійснюється швидко, простим натисканням тримерної головки на землю. Подвійна пасова підвіска забезпечує зручну робочу позицію, а регульована ручка додає комфорту. У комплект також входить ніж для трави, що дозволяє впоратися з більш складними завданнями.
До комплекту входить:
- Ніж для трави: Multi 300-3 (5784445-01)
- Підвіска травокосарки: Ранцева стандартна
- Тримерна головка: T35 (M12 L) (5784464-01)
| Двигун |
|
| Об'єм циліндра | 34,6 cm³ |
|---|---|
| Потужність | 1,3 кВт |
| Об'єм паливного бака | 0,6 л |
| Споживання палива (г/кВт-год) | 435 г/кВт-год |
| Оптимальні робочі обeрти двигуна | 8 400 об/хв |
| Оберти холостого ходу | 2 900 об/хв |
| Максимальні оберти вихідного валу | 8 220 об/хв |
| Зазор свічки запалювання | 0,5 мм |
| Оберти включення зчеплення | 3 800 об/хв |
| Крутний момент, max. | 1,8 Нм |
| Крутний момент, max. об/хв | 6 600 об/хв |
| Свічка запалювання | Champion RCJ6Y |
| Обладнання | |
| Ніж для трави | Multi 300-3 |
| Підвіска травокосарки | Ранцева стандартна |
| Диск пильний | Не входить до комплектації |
| Тримерна головка | T35 M12 |
| Тип руків'я | Велосипедні, поворотні |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Не застосовується |
| Продуктивність | |
| Ширина скошування | 47 см |
| Трансмісія | |
| Передатне число | 1,4 |
| Кут редуктора | 35 ° |
| Розміри | |
| Діаметр штанги | 28 мм |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 6,8 кг |
| Довжина штанги | 1 483 мм |
| Мастило | |
| Тип оливи | Husqvarna 2-тактна або екв. при 50:1 |
| Тип мастильного матеріалу (конічна шестерня) | Минеральная консистентная смазка |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 98 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 113 дБ(А) |
| Викиди | |
| Викиди вихлопних газів (середн. рівень HC) | 40,51 г/кВт-год |
| Викиди вихлопних газів (середн. рівень HC) | 29,31 г/кВт-год |
| Викиди вихлопних газів (середн. рівень CO) | 418,31 г/кВт-год |
| Рівень вихлопу (CO) | 243,69 г/кВт-год |
| Викиди вихлопних газів (середн. рівень NOx) | 0,46 г/кВт-год |
| Рівень вихлопу (NOx) | 1,09 г/кВт-год |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 862 г/кВт-год |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) ліва / права рукоятка | 2,9 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) ліва / права рукоятка | 2,5 m/s² |
Двигун X-Torq
Наші двигуни X-Torq® забезпечують високу потужність та крутний момент завдяки високоефективному згоранню.
Ергономічний дизайн Травокосарки
Нахилена стійка руля та комфортні рукоятки забезпечують надійний захват рукою та комфорт при роботі.
Ручний насос паливний - праймер Травокосилки
Ручний насос паливний пришвидшує та полегшує запуск інструменту, а саме прокачує паливо та видаляє повітря із паливної системи.
Вимикач із функцією автоповернення Травокосарки
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення «УВІМК.», щоб інструмент було легше запустити наступного разу.
Тримерна голівка Tap 'n Go
Різальна система з подвійною жорсткою ниткою з технологією Tap'n Go. Подача нитки здійснюється швидко та без зусиль простим натисканням головки тримера на землю.
Комбінований захисний кожух Травокосарки
Комбінований захисний кожух різальної насадки забезпечує універсальне використання інструмента з ножем для трави або головкою тримера для виконання різних видів робіт.
Конічний редуктор Травокосарки
Зубчаста передача розроблена для оптимальної ефективності різання. Вона забезпечує високий крутний момент і відповідний кут, щоб різальне обладнання розташовувалось паралельно землі.
Стандартна подвійна підвіска Травокосарки
Стандартна подвійна пасова підвіска для легких кущорізів забезпечує зручне робоче положення. Вага рівномірно розподіляється по плечах, а ремені мають підкладки для додаткової зручності.