Травокосарка Husqvarna 129R (9671933-05)
Ширина скошування: 43 см
Потужність: 0,85 кВт
Вага (без ріжучого обладнання): 5,4 кг
Об'єм паливного бака: 0,34 л
Травокосарка Husqvarna 129R (9671933-05)
Це легка мотокоса з двигуном об’ємом 27 см³, для косіння трави та підрівнювання краю газону на садибній ділянці. Постачається з тримерною головкою та ножем для трави, що робить його універсальним інструментом для різних завдань. Функція Smart Start® та автоматичний вимикач, який повертається в положення "увімкнено" після вимкнення, забезпечують легкий та швидкий запуск із мінімальними зусиллями. Модель 129R також оснащена подвійною пасовою підвіскою, комбінованим захисним кожухом та дворучною рукояткою для зручності в роботі.
До комплекту входить:
- Ніж для трави: Grass 255-4 (5784437-01)
- Підвіска травокосарки: Ранцева стандартна
- Тримерна головка: R25 (M10 L) (5341618-02)
| Двигун |
|
| Об'єм циліндра | 27,6 cm³ |
|---|---|
| Потужність | 0,85 кВт |
| Об'єм паливного бака | 0,34 л |
| Споживання палива (г/кВт-год) | 495 г/кВт-год |
| Оптимальні робочі обeрти двигуна | 8 000 об/хв |
| Оберти холостого ходу | 2 800 об/хв |
| Максимальні оберти вихідного валу | 7 200 об/хв |
| Зазор свічки запалювання | 0,5 мм |
| Оберти включення зчеплення | 4 200 об/хв |
| Крутний момент, max. | 1,1 Нм |
| Крутний момент, max. об/хв | 6 000 об/хв |
| Свічка запалювання | NGK CMR6A |
| Обладнання | |
| Ніж для трави | Grass 255-4 |
| Підвіска травокосарки | Ранцеве стандартне |
| Диск пильний | Не входить до комплектації |
| Тримерна головка | R25 |
| Тип руків'я | Велосипедні |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Не застосовується |
| Продуктивність | |
| Ширина скошування | 43 см |
| Трансмісія | |
| Передатне число | 0,68 |
| Кут редуктора | 30 ° |
| Розміри | |
| Діаметр штанги | 25,4 мм |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 5,4 кг |
| Довжина штанги | 1 483 мм |
| Мастило | |
| Тип оливи | Husqvarna 2-тактна або екв. при 50:1 |
| Тип мастильного матеріалу (конічна шестерня) | Минеральная консистентная смазка |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 94 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 114 дБ(А) |
| Викиди | |
| Викиди вихлопних газів (середн. рівень HC) | 28,2 г/кВт-год |
| Викиди вихлопних газів (середн. рівень HC) | 31,56 г/кВт-год |
| Викиди вихлопних газів (середн. рівень CO) | 43,3 г/кВт-год |
| Рівень вихлопу (CO) | 30,3 г/кВт-год |
| Викиди вихлопних газів (середн. рівень NOx) | 2,1 г/кВт-год |
| Рівень вихлопу (NOx) | 1,82 г/кВт-год |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 1 504 г/кВт-год |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) ліва / права рукоятка | 4,61 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) ліва / права рукоятка | 4,23 m/s² |
Прозорий паливний бак Травокосарки
Прозорий паливний бак для полегшення контролю за рівнем палива.
Інтуїтивне управління Травокосарки
Усі елементи керування розроблені так, щоб їх було легко зрозуміти й використовувати.
Пряма штанга Травокосарки
Пряма штанга в поєднанні із жостким-суцільно металевим валом, має надійну та довговічну конструкцію.
Комфортна рукоятка Травокосарка
М’які ручки для оптимального комфорту. Зручна рукоятка полегшує повертання і використання тримера під різними кутами.
Ручний насос паливний - праймер Травокосилки
Ручний насос паливний пришвидшує та полегшує запуск інструменту, а саме прокачує паливо та видаляє повітря із паливної системи.
Вимикач із функцією автоповернення Травокосарки
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення «УВІМК.», щоб інструмент було легше запустити наступного разу.
Система Smart Start Травокосарки
Спеціально розроблені двигун і стартер для легкого та швидкого запуску з мінімальними зусиллями. Опір пускового шнура зменшено майже на 40 %.
Конічний редуктор Травокосарки
Зубчаста передача розроблена для оптимальної ефективності різання. Вона забезпечує високий крутний момент і відповідний кут, щоб різальне обладнання розташовувалось паралельно землі.
Стандартна подвійна підвіска Травокосарки
Стандартна подвійна пасова підвіска для легких кущорізів забезпечує зручне робоче положення. Вага рівномірно розподіляється по плечах, а ремені мають підкладки для додаткової зручності.
Швидкозмінна тримерна голівка Травокосарки
За допомогою головки тримера Rapid Replace™ ви можете легко встановлювати нову нитку тримера, не відкриваючи кришку. Щоб установити нову нитку, протягніть її через головку тримера та поверніть ручку.