Трактор Husqvarna TС 112 (9706222-01)
Номінальна потужність: 8 кВт
Об'єм циліндра: 413 cm³
Ширина скошування: 95 см
Висота скошування min-max: 25-100 мм
Трактор Husqvarna TС 112 (9706222-01)
Husqvarna TC 112 - це садовий трактор, який забезпечує плавний рух у вузьких проходах і легко справляється з великими газонами. Комфорт за кермом гарантований завдяки ергономічно розташованим важелям, інтуїтивно зрозумілим педалям та пружинній різальній деці. Трактор дозволяє зрізати більше трави завдяки оптимізованій місткості мішків для збору, а компактна конструкція спрощує зберігання, займаючи мінімум місця. Крім того, він оснащений буксирувальним гаком та сумісний із низкою додаткових насадок для розширення функціоналу.
| Ріжуча дека |
|
| Ширина скошування | 95 см |
|---|---|
| Висота скошування max. | 100 мм |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Додаткові колеса деки | Ні |
| Колеса із спеціальним протектором, який не пошкоджує газон | 2 |
| Система приводу | |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 9 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 5 км/год |
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 413 cm³ |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Модель двигуна | HS 413AE |
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 8 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 2 800 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Generator | 12 A |
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
| Масляний фільтр | Ні |
| Обладнання | |
| Матеріал сидіння | PU |
| Фронтальний захисний пристрій | Доступний як аксесуар |
| Лічильник мотогодин | Цифровий |
| Висота спинки сидіння | Середня |
| Кермо | Ергономічне |
| Травозбірник | Включено |
| Трансмісія | |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Трансмісія, виробник | Hydro-Gear |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 97,2 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 83 дБ(А) |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 773 г/кВт-год |
Гідростатична трансмісія Трактор
Просте безступеневе керування швидкістю та напрямком за допомогою гідростатичної трансмісії з педальним управлінням. Окремі педалі для руху вперед і назад.
Дві педалі управління Трактор
Здвоєний механізм педалей управління рухом для кращого керування приводом і простого, інтуїтивно зрозумілого використання.
Ключ запалення Трактор
Простота роботи за будь-яких погодних умов без потреби глушити двигун. Просто поверніть ключ і рушайте.
Компактний дизайн Трактор
Компактний дизайн для використання у вузьких проходах і легкого зберігання, коли він не використовується.
Механічне включення ножів Трактор
Механічна муфта включення ножів керується за допомогою важеля.
Вікно рівня палива Трактор
Рама з вікном рівня палива дозволяє легко контролювати рівень палива.
Опорні колеса Трактор
Дека ріжуча оснащена опорними колесами, які зменшують ризик скошування дерну з грунтом на нерівних газонах.
Причіпний механізм Трактор
Додаткові функції завдяки буксирувальному гаку, який дає змогу використовувати багато додаткового приладдя.
Регулювання висоти скошування Трактор
Легкодоступне регулювання висоти скошування покращує ергономіку виробу. Регулювання висоти скошування за допомогою пружинного механізму робить налаштування бажаної висоти ще простішим.
Важелі управління з одного боку Трактор
Важелі керування лише з одного боку дозволяють легко сідати та вставати з косарки з іншого боку.
Сидіння оператора з регулюванням Трактор
Регулювання положення сидіння без використання інструментів для швидкого налаштування зручного положення за кермом.
Система ROS Трактор
Система реверсу (ROS) вмикається натисканням кнопки пуску, що забезпечує швидкий доступ до реверсивного скошування та мінімізує ризик ненавмисного використання цієї функції.
Лічильник мотогодин Трактор
Лічильник мотогодин забезпечує легкий контроль за часом роботи та інтервалам між профілактичним і технічним обслуговуванням.
Травозбірник Трактор
Великий травозбірник для скошеної трави, подовжує час роботи без його вивантаження.
Ергономічне положення оператора Трактор
Комфортне положення за кермом і зручне керування завдяки регульованому сидінню та простим доступом до елементів керування. Регулювання висоти скошування за допомогою пружинного механізму дозволяє легко встановлювати потрібну висоту.