Снігоочисник Husqvarna ST 427Т (9619301-33)
Номінальна потужність: 8,2 кВт
Об'єм циліндра: 369 cm³
Ширина захвату: 69 см
Вага: 164,2 кг
Снігоочисник Husqvarna ST 427Т (9619301-33)
Серія Husqvarna 400T розроблена для комерційного використання та належить до преміум-сегменту снігоочисників. Основними особливостями цієї серії є гідростатична трансмісія, електричний запуск від вбудованого акумулятора та посилена конструкція органів управління, включно зі сталевою консоллю керування. Ці снігоочисники відзначаються високою надійністю та маневреністю, що дозволяє ефективно справлятися з великими обсягами снігу в складних умовах і на пересіченій місцевості.
Снігоочисники серії 400T оснащені потужною системою освітлення з LED фарами, що забезпечує ефективну роботу навіть під час сильного снігопаду. Двигуни Husqvarna серії 400T оснащені інноваційною системою електронного вприску EFI, яка забезпечує надійний запуск і економне споживання палива за будь-яких умов експлуатації. Для кращої прохідності снігоочисники пересуваються на гусенях, що підвищує їх стійкість та зчеплення з поверхнею.
| Викиди |
|
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 859,89 г/кВт-год |
|---|---|
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 69 см |
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 369 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 3,6 л |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 8,2 кВт |
| Трансмісія | |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Розміри | |
| Базова конструкція, довжина | 157,5 см |
| Базова конструкція, ширина | 71,1 см |
| Базова конструкція, висота | 122,6 см |
| Вага | 164,2 кг |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 90 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 105 дБ(А) |
Крильчатка з чавуну Снігоочисник
Крильчатка має чотири лопатки, яка є унікальною на своєму ринку! Чавун забезпечує максимальну надійність.
Очищення комерційного рівня Снігоочисник
Потужний шнек і вентилятор крильчатки збивають мерзлий або мокрий сніг із двоступеневою системою очищення.
Повний контроль жолоба Снігоочисник
Легко змінюйте напрямок і кут жолоба за допомогою дистанційного ротатора та дефлектора.
Долайте складну місцевість Снігоочисник
Міцні гусениці забезпечують підвищену міцність і маневреність.
Ручки з підігрівом Снігоочисник
Для комфортного використання незалежно від погоди.
Система електронного впорскування палива Снігоочисник
Система електронного впорскування палива підвищує продуктивність, зменшує споживання палива та шкідливі викиди.
Цільнометалева керівна консоль Снігоочисник
Надміцна металева керівна консоль слугуватиме тривалий час навіть у важких умовах.
Електричний пуск однією кнопкою Снігоочисник
Для початку роботи достатньо натиснути лише одну кнопку.
Електростартер Снігоочисник
Під'єднавшись до електромережі, Ви зможете запустити двигун натисканням однієї кнопки. Коли двигун прогріється, він легко запуститься стартерним шнуром.