Снігоочисник Husqvarna ST 327 (9705290-01)
Номінальна потужність: 6,3 кВт
Об'єм циліндра: 301 cm³
Ширина захвату: 69 см
Вага: 116,12 кг
Снігоочисник Husqvarna ST 327 (9705290-01)
Снігоочисник Husqvarna ST 327 розроблений для користувачів, які потребують ергономічної, високопродуктивної та надійної машини для прибирання снігу з великих площ при товщині снігового покриву від 15 до 60 см. Husqvarna ST 327 ідеально підходить для частого використання в найсуворіших зимових умовах.
Оснащений двоступеневою системою викиду, фрикційним приводом, функцією розблокування диференціала для легких поворотів і великими колесами, цей снігоочисник значно полегшує роботу. Високоякісні компоненти, такі як міцний корпус, тримач шнека, чавунні редуктор і крильчатка, забезпечують тривалу експлуатацію навіть за складних погодних умов. Комфорт в експлуатації забезпечують регульовані по висоті ручки з обігрівом, світлодіодні фари для роботи в темний час доби та електричний стартер для легкого запуску.
| Викиди |
|
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 834 г/кВт-год |
|---|---|
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 69 см |
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 301 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 5,49 л |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 6,3 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 600 об/хв |
| Трансмісія | |
| Трансмісія, тип | Фрикційний диск |
| Кількість передач вперед | 6 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Розміри | |
| Базова конструкція, довжина | 154,305 см |
| Базова конструкція, ширина | 71,1 см |
| Базова конструкція, висота | 115,57 см |
| Вага | 116,12 кг |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 85 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 105 дБ(А) |
Потужне очищення Снігоочисник
Потужний стрічковий шнек змішує повітря зі снігом, допомагаючи вентилятору крильчатки збивати замерзлий або мокрий сніг для двоступеневої системи очищення.
Повний контроль жолоба Снігоочисник
Легко змінюйте напрямок і кут жолоба за допомогою дистанційного ротатора та дефлектора.
Міцна та довговічна крильчатка Снігоочисник
Чавунне робоче колесо з 3 лопатями обертається на високій швидкості для високої продуктивності.
Регульована висота шнека Снігоочисник
Збільште відстань між корпусом шнека та землею для додаткового захисту.
Ручка з блокуванням Снігоочисник
Для контролю однією рукою та легкої експлуатації.
Подовження дефлектору Снігоочисник
Сприяє покращенню робочих умов з дуже легким та сухим снігом, а також робить очищення від снігу більш комфортним при вітряній погоді.
Шини з товстим протектором Снігоочисник
Шини X-trac забезпечують підвищене зчеплення.
Електростартер Снігоочисник
Під'єднавшись до електромережі, Ви зможете запустити двигун натисканням однієї кнопки. Коли двигун прогріється, він легко запуститься стартерним шнуром.
Ручки з підігрівом Травокосарки
Термостат-контрольована система підігріву в ручках для роботи в холодному і вологому середовищі.