Снігоочисник Husqvarna ST 230 (9705288-01)
Номінальна потужність: 6,3 кВт
Об'єм циліндра: 301 cm³
Ширина захвату: 76 см
Вага: 110,223 кг
Снігоочисник Husqvarna ST 230 (9705288-01)
Husqvarna ST 230 розроблений для власників будинків, які потребують потужного снігоочисника для очищення великих під'їздів і доріжок. Він ефективно працює на різних типах поверхонь завдяки регульованим повзунам. ST 230 призначений для використання в будь-яких снігових умовах і оснащений двоступеневою системою, яка забезпечує високу продуктивність відкидання снігу. Для максимального комфорту він має ексклюзивні 4-позиційні ручки, що регулюються по висоті. Трансмісія з фрикційним диском і гідропідсилювач керма гарантують плавну роботу. Світлодіодні фари та електростартер роблять ST 230 одним із найкращих виборів для боротьби зі снігом у різних умовах.
| Викиди |
|
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 834 г/кВт-год |
|---|---|
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 76 см |
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 301 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 5,5 л |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 6,3 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 600 об/хв |
| Трансмісія | |
| Трансмісія, тип | Фрикційний диск |
| Кількість передач вперед | 6 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Розміри | |
| Базова конструкція, довжина | 149,225 см |
| Базова конструкція, ширина | 80,01 см |
| Базова конструкція, висота | 115,57 см |
| Вага | 110,223 кг |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 85 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 105 дБ(А) |
Високошвидкісна крильчатка Снігоочисник
Збільшує відстань відкидання снігу.
Міцний корпус шнека Снігоочисник
Для надійної роботи, ефективного очищення та тривалого терміну служби.
Потужне очищення Снігоочисник
Потужний стрічковий шнек змішує повітря зі снігом, допомагаючи вентилятору крильчатки збивати замерзлий або мокрий сніг для двоступеневої системи очищення.
Повний контроль жолоба Снігоочисник
Легко змінюйте напрямок і кут жолоба за допомогою дистанційного ротатора та дефлектора.
Регульована висота шнека Снігоочисник
Збільште відстань між корпусом шнека та землею для додаткового захисту.
Ручка з блокуванням Снігоочисник
Для контролю однією рукою та легкої експлуатації.
Шини з товстим протектором Снігоочисник
Шини X-trac забезпечують підвищене зчеплення.
Електростартер Снігоочисник
Під'єднавшись до електромережі, Ви зможете запустити двигун натисканням однієї кнопки. Коли двигун прогріється, він легко запуститься стартерним шнуром.