Снігоочисник Husqvarna ST 227 (9704690-01)
Номінальна потужність: 5,6 кВт
Об'єм циліндра: 254 cm³
Ширина захвату: 68 см
Вага: 97,5 кг
Снігоочисник Husqvarna ST 227 (9704690-01)
Снігоочисник Husqvarna ST 227 розроблений для домовласників, які потребують потужного інструмента для очищення снігу з під'їзних шляхів і доріжок до гаража. Він ефективно працює на будь-якій поверхні завдяки регульованим направляючим ковзаючим опорам. Husqvarna ST 227 підходить для нерегулярного використання за будь-яких снігових умов при товщині снігу від 10 до 30 см. Оснащений двоступеневою системою, яка забезпечує високу продуктивність метання, він має регульовану по висоті ручку для комфортного використання і трансмісію з диском тертя для плавної роботи. Снігоочисник також має опціональні ручки з підігрівом, LED освітлення та електричний стартер, що дозволяє працювати в будь-яких погодних умовах.
| Викиди |
|
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 908,75 г/кВт-год |
|---|---|
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 68 см |
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 254 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 2,7 л |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 5,6 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 600 об/хв |
| Трансмісія | |
| Трансмісія, тип | Фрикційний диск |
| Кількість передач вперед | 6 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Розміри | |
| Базова конструкція, довжина | 149,86 см |
| Базова конструкція, ширина | 71,1 см |
| Базова конструкція, висота | 102,87 см |
| Вага | 97,5 кг |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 88,4 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 105 дБ(А) |
Високошвидкісна крильчатка Снігоочисник
Збільшує відстань відкидання снігу.
Міцний корпус шнека Снігоочисник
Для надійної роботи, ефективного очищення та тривалого терміну служби.
Потужне очищення Снігоочисник
Потужний стрічковий шнек змішує повітря зі снігом, допомагаючи вентилятору крильчатки збивати замерзлий або мокрий сніг для двоступеневої системи очищення.
Повний контроль жолоба Снігоочисник
Легко змінюйте напрямок і кут жолоба за допомогою дистанційного ротатора та дефлектора.
Регульована висота шнека Снігоочисник
Збільште відстань між корпусом шнека та землею для додаткового захисту.
Ручка з блокуванням Снігоочисник
Для контролю однією рукою та легкої експлуатації.
Шини з товстим протектором Снігоочисник
Шини X-trac забезпечують підвищене зчеплення.
Електростартер Снігоочисник
Під'єднавшись до електромережі, Ви зможете запустити двигун натисканням однієї кнопки. Коли двигун прогріється, він легко запуститься стартерним шнуром.