Снігоочисник Husqvarna ST 224 (9705286-01)
Номінальна потужність: 4,4 кВт
Об'єм циліндра: 212 cm³
Ширина захвату: 61 см
Вага: 91,2 кг
Снігоочисник Husqvarna ST 224 (9705286-01)
Снігоочисник Husqvarna ST 224 призначений для домовласників, які потребують високопродуктивного рішення для очищення снігу з великих під'їзних шляхів і доріжок. Завдяки регульованим направляючим ковзаючим опорам, цей снігоочисник ефективно працює на будь-якій поверхні. Він розроблений для нерегулярного використання у всіх снігових умовах при товщині снігу від 10 до 30 см. ST 224 оснащений ефективною двоступеневою системою з високою продуктивністю метання снігу, регульованою по висоті ручкою для комфортної роботи, трансмісією з диском тертя для плавної роботи, підігрівом ручок, LED освітленням і електричним стартером для надійної роботи за будь-якої погоди.
| Викиди |
|
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 963 г/кВт-год |
|---|---|
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 61 см |
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 212 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 2,6 л |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 4,4 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 600 об/хв |
| Трансмісія | |
| Трансмісія, тип | Фрикційний диск |
| Кількість передач вперед | 6 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Розміри | |
| Базова конструкція, довжина | 148,59 см |
| Базова конструкція, ширина | 60,96 см |
| Базова конструкція, висота | 102,87 см |
| Вага | 91,2 кг |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 85 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 105 дБ(А) |
Міцний корпус шнека Снігоочисник
Для надійної роботи, ефективного очищення та тривалого терміну служби.
Крильчатка з високими обертами Снігоочисник
Придає більшу відстань метанню снігу.
Потужне очищення Снігоочисник
Потужний стрічковий шнек змішує повітря зі снігом, допомагаючи вентилятору крильчатки збивати замерзлий або мокрий сніг для двоступеневої системи очищення.
Повний контроль жолоба Снігоочисник
Легко змінюйте напрямок і кут жолоба за допомогою дистанційного ротатора та дефлектора.
Регульована висота шнека Снігоочисник
Збільште відстань між корпусом шнека та землею для додаткового захисту.
Ручка з блокуванням Снігоочисник
Для контролю однією рукою та легкої експлуатації.
Шини з товстим протектором Снігоочисник
Шини X-trac забезпечують підвищене зчеплення.
Електростартер Снігоочисник
Під'єднавшись до електромережі, Ви зможете запустити двигун натисканням однієї кнопки. Коли двигун прогріється, він легко запуститься стартерним шнуром.