Снігоочисник Husqvarna ST 124 (9704493-02)
Номінальна потужність: 4,5 кВт
Об'єм циліндра: 212 cm³
Ширина захвату: 61 см
Вага: 78,5 кг
Снігоочисник Husqvarna ST 124 (9704493-02)
Компактний і високоефективний снігоочисник Husqvarna ST 124 ідеально підходить для очищення під'їздів і присадибних доріжок. Завдяки двоступеневій системі, він забезпечує потужне і продуктивне очищення снігу. Легкий у маневруванні, з інноваційним дистанційним керуванням жолобом і потужним двигуном з електричним запуском, цей снігоочисник допомагає ефективно впоратися зі снігопадами. Робоча ширина становить 24 дюйма, що робить його ідеальним для легких і середніх снігових умов.
| Викиди |
|
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 808 г/кВт-год |
|---|---|
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 61 см |
| Двигун | |
| Об'єм циліндра | 212 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 2,2 л |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 4,5 кВт |
| Трансмісія | |
| Трансмісія, тип | Фрикційний диск |
| Кількість передач вперед | 4 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Розміри | |
| Базова конструкція, довжина | 133,1 см |
| Базова конструкція, ширина | 60,96 см |
| Базова конструкція, висота | 115,6 см |
| Вага | 78,5 кг |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 105 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
3-лопатева крильчатка Снігоочисник
Зварювальне робоче колесо виготовлено зі штампованого металу для підвищення довговічності.
Швидко повертайте жолоб Снігоочисник
Використовуйте важіль, щоб легко змінити напрямок жолоба.
Високошвидкісна крильчатка Снігоочисник
Збільшує відстань відкидання снігу.
Двоетапне очищення Снігоочисник
Високоякісний шнек подає сніг у вентилятор крильчатки для легкого та ефективного очищення.
Міцний корпус шнека Снігоочисник
Для надійної роботи, ефективного очищення та тривалого терміну служби.
Легка зміна швидкості Снігоочисник
Легке перемикання швидкості за допомогою фрикційної дискової передачі.
Цільнометалевий жолоб Снігоочисник
Міцний цільнометалевий жолоб витримає тривалу роботу навіть за складних умов.
Електричний пуск Снігоочисник
Під'єднайте до розетки та заведіть двигун однією кнопкою. Легко запустити зі стартера, коли двигун прогрітий.