Скарифікатор бензиновий Husqvarna S 500PRO (9706529-01)
Номінальна потужність: 4 кВт
Ширина захвату: 50 см
Номінальна потужність: 3 300 об/хв
Вага: 66 кг
Скарифікатор бензиновий Husqvarna S 500PRO (9706529-01)
Husqvarna S 500 PRO - це надійний скарифікатор, розроблений для професійного використання. Обертові леза в поєднанні з потужним двигуном, який легко запускається, ефективно видаляють солому та мох з газону. Компактний дизайн і складна ручка забезпечують зручне зберігання та транспортування.
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 4 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 300 об/хв |
| Система приводу | |
| Ведучі колеса | N/A |
| Привід коліс | Відсутній |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Видалення |
| Тип леза | Вращающиеся лезвия |
| Матеріал деки | Сталь |
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 50 см |
| Глибина обробки | 0,5 см |
| Розміри | |
| Розміри, Довжина | 120 см |
| Розміри, Ширина | 82 см |
| Розміри, Висота | 102 см |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 210 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 250 мм |
| Вага | 66 кг |
| Колісна база | 49 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 83,3 дБ(А) |
| Рівень шуму | 93,5 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
| Обладнання | |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Тип рукояток | Комфорт |
| Тип травозбірника | Відсутній |
| Об'єм травозбірника | 0 л |
| М'яка рукоятка | Ні |
| Регулятор робочої глибини | Важіль |
| Можливе ріжуче оснащення | Ланцюгові ножі |
| Матеріал | |
| Колеса, матеріал | Сталь |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 4,7 m/s² |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 932,85 г/кВт-год |
Надійна конструкція Скарифікатор
Зварена рама виконана з надміцної товстої сталі, оснащена залізними колесами на кулькових підшипниках, призначених для інтенсивного та тривалого використання.
Ротор на шарикопідшипнику та ножі що вільно обертаються Скарифікатор
Шарикопідшипники ротора встановлені на чавунних опорах. Ножі ротора вільно обертаються.
Ручки що складаються Скарифікатор
Ручки що складаються для зручності транспортування та оптимального зберігання.