Скарифікатор електричний Husqvarna S138C (9679223-01)
Номінальна потужність: 1,6 кВт
Ширина захвату: 37,5 см
Номінальна потужність: 6 000 об/хв
Вага: 19 кг
Скарифікатор електричний Husqvarna S138C (9679223-01)
Цей легкий електричний скарифікатор з робочою шириною 38 см поєднує функціональність 2-в-1 і забезпечує просту заміну ножів для максимального зручності. Завдяки легкому регулюванню робочої глибини та потужному двигуну, він ефективно видаляє солому й мох із газону, допомагаючи підтримувати його здоровий вигляд. Компактний дизайн та складні руків'я полегшують транспортування та зберігання. Скарифікатор має інтуїтивну панель керування, оснащений травозбірником і працює без шкідливих викидів, що робить його ідеальним інструментом для догляду за газоном.
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 1,6 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 6 000 об/хв |
| Система приводу | |
| Ведучі колеса | N/A |
| Привід коліс | Відсутній |
| Швидкість, min-max max | 0 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Видалення |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Тип леза | Дельта-ножі та пружинні зубці |
| Матеріал деки | ABS пластик |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Не застосовується |
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 37,5 см |
| Глибина обробки | -0,8 см |
| Розміри | |
| Розміри, Довжина | 107,5 см |
| Розміри, Ширина | 61,5 см |
| Розміри, Висота | 101,5 см |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 170 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 150 мм |
| Вага | 19 кг |
| Колісна база | 27 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 81,7 дБ(А) |
| Рівень шуму | 95,7 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
| Обладнання | |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Тип рукояток | Ергономічні |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| М'яка рукоятка | Так |
| Регулятор робочої глибини | Важіль |
| Матеріал | |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 8,2 m/s² |
Комплектація 2-в-1 Скарифікатор
Просте перемикання між граблями для моху та розпушувачем.
Ручки, що складаються Скарифікатор
Завдяки рукоятці, що легко складається, інструмент займає менше місця під час зберігання та транспортування.
Травозбірник Скарифікатор
Мішок, призначений для утримання пилу та запобігання його потраплянню в обличчя оператора.
Центральне регулювання Скарифікатор
Швидке та просте налаштування глибини обробітку за допомогою одного важеля центрального регулювання.
Ергономічний тримач Скарифікатор
Рукоятка з ергономічним кутом нахилу в поєднанні з легкодоступними скобами значно полегшує експлуатацію.
Низькі викиди вуглецю
Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Тим не менш, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.