Скарифікатор акумуляторний Husqvarna S138i КІТ (АКБ+ЗП) (9679222-03)
Номінальна потужність: 0,9 кВт
Ширина захвату: 37,5 см
Номінальна потужність: 3 200 об/хв
Вага: 19,5 кг
Скарифікатор акумуляторний Husqvarna S138i КІТ (АКБ+ЗП) (9679222-03)
Husqvarna S 138 - це легкий акумуляторний розпушувач, який забезпечує просте перемикання між граблями для моху та розпушувачем. Завдяки легко регульованій робочій глибині та потужному двигуну, він ефективно видаляє солому і мох з газону. Подвійні акумуляторні відсіки гарантують триваліший час роботи між підзарядками. Компактний дизайн та складна ручка спрощують транспортування і зберігання.
До комплекту входить:
- Акумулятор 36 B Husqvarna 40-B140 (9704572‑01)
- Зарядний пристрій Husqvarna 40-C80 (9704878‑01)
| Двигун |
|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 0,9 кВт |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 200 об/хв |
| Система приводу | |
| Ведучі колеса | N/A |
| Привід коліс | Відсутній |
| Швидкість, min-max max | 0 км/год |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Видалення |
| Регулювання висоти скошування | Централізоване |
| Тип леза | Дельта-ножі та пружинні зубці |
| Матеріал деки | ABS пластик |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Не застосовується |
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 37,5 см |
| Глибина обробки | -0,8 см |
| Розміри | |
| Розміри, Довжина | 107,5 см |
| Розміри, Ширина | 61,5 см |
| Розміри, Висота | 101,5 см |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 170 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 150 мм |
| Вага | 19,5 кг |
| Колісна база | 27 см |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 75,3 дБ(А) |
| Рівень шуму | 89,2 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 91 дБ(А) |
| Обладнання | |
| Підшипники коліс, передні/задні | Так/Так |
| Ручки що складаються | Так |
| Регулювання висоти рукоятки | 2 кроки |
| Тип рукояток | Ергономічні |
| Тип травозбірника | Тканина з блокатором пилу |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| М'яка рукоятка | Так |
| Регулятор робочої глибини | Важіль |
| Матеріал | |
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Вібрація | |
| Вібрація на рукоятці Handlebar | 5,4 m/s² |
Інтуїтивно зрозуміла панель Скарифікатор
Зручна клавіатура забезпечує легке використання та доступ до корисної інформації.
Комплектація 2-в-1 Скарифікатор
Просте перемикання між граблями для моху та розпушувачем.
Ручки, що складаються Скарифікатор
Завдяки рукоятці, що легко складається, інструмент займає менше місця під час зберігання та транспортування.
Травозбірник Скарифікатор
Мішок, призначений для утримання пилу та запобігання його потраплянню в обличчя оператора.
Центральне регулювання Скарифікатор
Швидке та просте налаштування глибини обробітку за допомогою одного важеля центрального регулювання.
Ергономічне руків'я Скарифікатор
Ергономічне та комфортне руків'я з легкодоступними органами керування.
Режим savE™ Газонокосарки
Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін служби акумулятора за рахунок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не потребують повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
Низькі викиди вуглецю
Обравши цей виріб, ви можете бути впевнені, що під час роботи з ним викиди вуглецю будуть значно меншими, ніж при роботі з аналогічним виробом, який оснащено двигуном внутрішнього згорання. Цей акумуляторний виріб не створює шкідливих викидів CO₂ під час роботи, без втрати потужності та якості, на яку ви очікуєте від продукції Husqvarna. Тим не менш, важливо зазначити, що викиди CO₂ створюються під час виготовлення даного виробу, його зарядки та утилізації.