Райдер Husqvarna RC 318T (9706211-01)
Номінальна потужність: 12,7 кВт
Об'єм циліндра: 635 cm³
Висота скошування, min-max: 25-75 мм
Ширина стрижки, min-max: 103-112 см
Райдер Husqvarna RC 318T (9706211-01)
Husqvarna RC 318T - це універсальна газонокосарка-трактор із великим 300-літровим резервуаром для трави, ідеальна для великих присадибних ділянок. Інноваційна система збирання забезпечує безперебійний процес подачі скошеної трави безпосередньо з передньої різальної деки у мішок. Завдяки системі автоматичного ущільнення вміщується більше трави, що дозволяє працювати довше без необхідності частого спорожнення резервуара. Висоту різання і спорожнення мішка можна налаштовувати прямо з сидіння машини для підвищення комфорту та ефективності роботи. Різальна дека нахиляється під кутом 90 градусів для легкого доступу під час обслуговування та очищення.
| Двигун |
|
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 12,7 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 2 900 об/хв |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Модель двигуна | HV 635AE |
| Об'єм циліндра | 635 cm³ |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Система змащування двигуна, тип | Під тиском з фільтром масляним |
| Масляний фільтр | Так |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 850 г/кВт-год |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 5,5 Аг |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Вага упаковки батареї | 1,18 кг |
| Виробник батареї | BMZ |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 60 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 103 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 112 см |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Муфта включення ножів | Автоматично |
| Об'єм травозбірника | 300 л |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 16x6,5-8 |
| Розмір шин, зад | 16x6,5-8 |
| Колісна база | 90,3 см |
| Кліренс | 95 мм |
| Базова конструкція, довжина | 208,9 см |
| Базова конструкція, ширина | 103 см |
| Базова конструкція, висота | 128,4 см |
| Брутто вага буксировки | 125 кг |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 326 кг |
| Система приводу | |
| ВВП (вал відбору потужності) | Ремінна передача |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 8 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 4,3 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 7 км/год |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Лічильник мотогодин | Цифровий |
| Матеріал сидіння | Вініл |
| Висота спинки сидіння | Висока |
| Складне сидіння | Так |
| Стоянкове гальмо, тип | Диск |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 2,96 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,4 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 85 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 100 дБ(А) |
| Рівень шуму | 99 дБ(А) |
Автоматичне включення ножів Райдер
Леза вмикаються автоматично, коли опускається різальна дека, що дозволяє швидко та плавно почати роботу.
Великі колеса Райдер
Великі колеса як спереду, так і ззаду забезпечують оптимальний комфорт пересування, високу прохідність та менший ризик пошкодження делікатних поверхонь.
Вивантаження травозбірника з місця оператора Райдер
Вбудований травозбірник можна швидко спорожнити прямо із сидіння водія, що забезпечує тривале і безперервне скошування.
Двигун позаду водія Райдер
Двигун, установлений ззаду, забезпечує кращий огляд робочої зони та зменшує шум і викиди зі сторони водія порівняно з косарками, двигуни яких установлені спереду.
Дека ріжуча розташована спереду Райдер
Ріжуча дека, встановлена спереду, що забезпечує доступ до кутів, кущів, паркових лавок тощо.
Заливна горловина зовні Райдер
Завдяки зовнішній кришці бака з пальним вам не доведеться відкривати капот для заправляння. Дуже широкий отвір паливного баку робить заправку ще легшою.
Прозорий паливний бак Райдер
Великий прозорий паливний бак дозволяє легко перевіряти рівень палива та відповідно планувати свою роботу.
Простий запуск двигуна Райдер
Простота роботи за будь-яких погодних умов без потреби глушити двигун. Просто поверніть ключ і рушайте.
Режим скошування - мульчування Райдер
Перемикайтеся між режимом збирання та режимом без збирання одним натисканням кнопки, не встаючи із сидіння водія.
Сервісний режим Райдер
Різальну деку можна нахилити в положення для технічного обслуговування для легкого доступу під час чищення або обслуговування.
Система ACTech Райдер
Система збирання без засмічень ACTech з автоматичним упакуванням дозволяє збирати більше трави в травозбірник, що дає змогу спорожняти його рідше та збільшує час роботи.
Лічильник мотогодин Райдер
Лічильник мотогодин із нагадуванням щодо технічного обслуговування вказує, коли настав час обслуговувати газонокосарку, що дозволяє легко підтримувати її в найкращому стані.
Зручне положення водія Райдер
За рахунок низької посадки водія та низькому центру ваги райдер має ефективне зчеплення з ґрунтом і комфортне положенні водія. З райдером Ви отримуєте безпеку, стабільність і зчеплення як на рівних ділянках, так і на схилах.
Фари LED Райдер
Освітлюють приблизно на 50% більше в порівнянні з традиційними лампами розжарювання, що покращує видимість при роботі в темних умовах.
Чітке кермування Райдер
Шарнірний кермовий механізм забезпечує надзвичайну маневреність і спрощує рух навколо перешкод на кшталт дерев і кущів.
Педальне управління гідростатичною трансмісією Райдери
Управління гідростатичною трансмісією здійснюється двома окремими педалями - для руху вперед та назад.
Опорні колеса деки Райдери
Дека ріжуча обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи при виконанні поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону.
Плаваюча задня вісь Райдери
Задня вісь рухається у вертикальній площині для максимального зчеплення ведучих колес та їзди без просковзування на нерівних поверхнях.
Легкодоступний важіль висоти скошування Райдери
Важіль висоти скошування розташований в легкодоступному місці для водія під час роботи.
Легкість управління Райдери
Всі важелі управління розміщені продумано для максимальної зручності користування.