Райдер Husqvarna R 420TsX AWD (9676484-01)
Номінальна потужність: 14 кВт
Об'єм циліндра: 726 cm³
Висота скошування, min-max: 25-75 мм
Ширина стрижки, min-max: 103-122 см
Райдер Husqvarna R 420TsX AWD (9676484-01)
Husqvarna R 420TsX AWD - це компактний, високопродуктивний райдер із повним приводом і потужним двигуном Kawasaki V-twin. Завдяки підсилювачу рульового управління, цей райдер ідеально підходить для роботи на великих і складних ділянках, включно з пагорбами. Унікальна система кріплення XChange дозволяє швидко змінювати приладдя без додаткових інструментів. Підключення через Bluetooth дозволяє легко стежити за роботою райдера за допомогою програми Husqvarna Connect. Райдер оснащений двома світлодіодними ліхтарями, запуском від ключа, регульованим кермом і зручною багажною рамою, що робить його чудовим вибором як для приватних власників, так і для обслуговування спортивних об'єктів і готелів із великими територіями. Поставляється без деки, проте має широкий вибір навісного обладнання.
Не входить до комплекту
-
Ріжуча дека
| Двигун |
|
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 14 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 000 об/хв |
| Двигун, виробник | Kawasaki |
| Модель двигуна | Серія FS V-Twin |
| Об'єм циліндра | 726 cm³ |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Охолодження двигуна | Вентилятор/Повітря |
| Система змащування двигуна, тип | Під тиском |
| Масляний фільтр | Так |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 792 г/кВт-год |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 24 А-год |
| Тип акумулятора | Свинець / Кислота |
| Вага упаковки батареї | 7 кг |
| Виробник батареї | Global |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 70 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 103 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 122 см |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Муфта включення ножів | Електромагнітна |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 200/65-8 |
| Розмір шин, зад | 200/65-8 |
| Колісна база | 95,8 см |
| Кліренс | 110 мм |
| Базова конструкція, довжина | 206,6 см |
| Базова конструкція, ширина | 96,4 см |
| Базова конструкція, висота | 117,8 см |
| Брутто вага буксировки | 150 кг |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 316 кг |
| Система приводу | |
| ВВП (вал відбору потужності) | Ремінна передача |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Виробник трансмісії, задньої | Tuff Torq |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 9 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 4,3 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 7 км/год |
| Модель трансмісії, задньої | Tuff Torq |
| Модель трансмісії, передньої | KTM13U |
| Модель трансмісії, задньої | K664U |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Сидіння | "Преміум" |
| Лічильник мотогодин | Цифровий |
| Матеріал сидіння | Вініл |
| Висота спинки сидіння | Висока |
| Складне сидіння | Так |
| Кермо | Ергономічний - м'яка ручка |
| Стоянкове гальмо, тип | Диск |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 2,67 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,15 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 87 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 102 дБ(А) |
| Рівень шуму | 101 дБ(А) |
Повний привід (AWD) Райдери
Повний привод (AWD) забезпечує тягу на нерівних, вологих і слизьких ділянках, а також на схилах. Це забезпечує надійну маневреність і рівномірне скошування навіть у складних умовах. Повний привід автоматично налаштовує тягу на всіх колесах залежно від ситуації та стану ґрунту.
Kawasaki FH-серія Райдери
Двигун Kawasaki V-twin, з верхнім розміщенням клапанів та системою змащення під тиском та фільтрацією. Поєднує вийняткову потужність та крутний момент із економним споживанням палива та зниженим рівнем вихлопних газів.
XChange Райдери
Унікальна муфта дозволяє швидко та легко міняти навісне обладнання, не потребуючи ніяких інструментів. Будьте готові до нового завдання всього за хвилину.
ЛМІ (HMI) дисплей Райдери
Інтуїтивно зрозумілий дисплей із ЛМІ у реальному часі надає дані та рекомендації за допомогою візуальних символів і звукових попереджень, що полегшує роботу водія.
Дека ріжуча Combi - BioClip (мульчування) Райдери
Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом, забезпечуючи неперевершені результати на ділянках газону, які часто скошуються.
Деки ріжучі та додаткове приладдя Райдери
Великий вибір різальних дек і приладдя робить фронтальну газонокосарку універсальною, тож її можна використовувати протягом усього року.
Педальне управління гідростатичною трансмісією Райдери
Управління гідростатичною трансмісією здійснюється двома окремими педалями - для руху вперед та назад.
Опорні колеса деки Райдери
Дека ріжуча обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи при виконанні поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону.
Плаваюча задня вісь Райдери
Задня вісь рухається у вертикальній площині для максимального зчеплення ведучих колес та їзди без просковзування на нерівних поверхнях.
Елементи керування з легким доступом Райдери
Усі елементи керування, включаючи регулювання висоти зрізу, розташовані ергономічно та легко доступні з сидіння оператора.
Вантажотримач Райдери
Практичний носій для додаткового обладнання. Легкий доступ до розетки 12 В для зарядки портативних батарей. Рейки та фіксуючі гаки встановлюються на капот двигуна в стандартній комплектації та можуть бути доповнені зручним комплектом багажника для ще більшої зручності.
Подвійна розетка 12В Райдери
Подвійні розетки на 12В дозволяють підключати додаткове електрообладнання, заряджати акумулятори, мобільні телефони тощо.
Плаваюча дека Райдери
Плаваюча дека повторює контур поверхні, що знижує ризик зрізання газону.
Підйомник деки Райдери
Гідравлічний підйомник ріжучого обладнання забезпечує легкість та точність управління. Ножі вмикаються автоматично після опускання деки.
Легкодоступний важіль висоти скошування Райдери
Важіль висоти скошування розташований в легкодоступному місці для водія під час роботи.
Легкість управління Райдери
Всі важелі управління розміщені продумано для максимальної зручності користування.
Додаток Husqvarna Connect
За допомогою розумного додатку Husqvarna Connect ви матимете легкий доступ до корисних порад, посібників та рекомендацій щодо запасних частин. Також надає додаткову інформацію для підключеного Bluetooth-обладнання, таку як час роботи та стан зарядки, потреби в профілактиці та обслуговуванні. Додаток можна завантажити безкоштовно з App Store або Google Play. Поки не доступний в Україні.