Райдер Husqvarna R 316TX AWD (9705428-01)
Номінальна потужність: 9,6 кВт
Об'єм циліндра: 603 cm³
Висота скошування, min-max: 25-75 мм
Ширина стрижки, min-max: 94-112 см
Райдер Husqvarna R 316TX AWD (9705428-01)
Husqvarna R 316TX AWD - це потужна, високопродуктивна газонокосарка-трактор, оснащена V-подібним двигуном, розроблена для виконання найскладніших завдань. Вона підтримує комбіновані різальні деки, які дозволяють вибирати між системою BioClip® (мульчування) або функцією заднього викидання. Повний привід і шарнірне рульове керування гарантують відмінний контроль навіть на складній місцевості. Капот двигуна оснащений вбудованими напрямними для кріплення аксесуарів, таких як вантажна платформа. Світлодіодні ліхтарі спереду та ззаду забезпечують чудову видимість у темний час доби. Підтримується підключення до системи Husqvarna Connect через Bluetooth® для моніторингу та управління.
| Двигун |
|
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 9,6 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 2 900 об/хв |
| Двигун, виробник | Kawasaki |
| Модель двигуна | Серія FS V-Twin |
| Об'єм циліндра | 603 cm³ |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Система змащування двигуна, тип | Під тиском |
| Масляний фільтр | Так |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 851 г/кВт-год |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 24 Аг |
| Тип акумулятора | Свинець / Кислота |
| Вага упаковки батареї | 7 кг |
| Виробник батареї | Global |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 30 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 94 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 112 см |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Муфта включення ножів | Автоматично |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 170/60-8 |
| Розмір шин, зад | 170/60-8 |
| Колісна база | 88,7 см |
| Кліренс | 90 мм |
| Базова конструкція, довжина | 202,4 см |
| Базова конструкція, ширина | 88,3 см |
| Базова конструкція, висота | 118,1 см |
| Брутто вага буксировки | 125 кг |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 238 кг |
| Система приводу | |
| ВВП (вал відбору потужності) | Ремінна передача |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 9 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 3,7 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 6 км/год |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Сидіння | "Преміум" |
| Лічильник мотогодин | Цифровий з запрограмованими інтервалами сервісного обслуговування |
| Матеріал сидіння | Вініл |
| Висота спинки сидіння | Висока |
| Складне сидіння | Так |
| Кермо | "Комфорт" |
| Стоянкове гальмо, тип | Диск |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 2,5 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,7 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 86 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
| Рівень шуму | 97 дБ(А) |
Автоматичне включення ножів Райдер
Леза вмикаються автоматично, коли опускається різальна дека, що дозволяє швидко та плавно почати роботу.
Двигун позаду водія Райдер
Двигун, установлений ззаду, забезпечує кращий огляд робочої зони та зменшує шум і викиди зі сторони водія порівняно з косарками, двигуни яких установлені спереду.
Подвійна LED фара Райдер
Подвійна LED фара збільшує освітлену площу та забезпечує безпечнішу роботу в темний період часу. Покращує видимість як поблизу, так і на відстані.
Дека ріжуча Combi - викид трави назад Райдер
Режим скошування із заднім викиданням забезпечує високу продуктивність роботи на ділянках із високою травою.
Дека ріжуча Combi - опція Райдер
Даний Райдер постачається без деки та може бути оснащений деками ріжучими Combi 94, 103 або 112 см для ефективного скошування з BioClip® і викиду назад.
Дека ріжуча розташована спереду Райдер
Ріжуча дека, встановлена спереду, що забезпечує доступ до кутів, кущів, паркових лавок тощо.
Заливна горловина зовні Райдер
Завдяки зовнішній кришці бака з пальним вам не доведеться відкривати капот для заправляння. Дуже широкий отвір паливного баку робить заправку ще легшою.
Плаваюча дека ріжуча Райдер
Плаваюча дека повторює контур поверхні, що знижує ризик зрізання газону.
Повний привід (AWD) Райдер
Повний привод (AWD) забезпечує тягу на нерівних, вологих і слизьких ділянках, а також на схилах. Це забезпечує надійну маневреність і рівномірне скошування навіть у складних умовах. Повний привід автоматично налаштовує тягу на всіх колесах залежно від ситуації та стану ґрунту.
Регульоване рульове колесо Райдер
Висоту керма можна регулювати за допомогою телескопічної кермової колонки, що забезпечує відмінну ергономіку та комфорт.
Сервісний режим Райдер
Різальну деку можна нахилити в положення для технічного обслуговування для легкого доступу під час чищення або обслуговування.
Зручне положення водія Райдер
За рахунок низької посадки водія та низькому центру ваги райдер має ефективне зчеплення з ґрунтом і комфортне положенні водія. З райдером Ви отримуєте безпеку, стабільність і зчеплення як на рівних ділянках, так і на схилах.
Універсальна рама Райдер
Рама для аксесуарів забезпечує універсальність використання виробу та полегшує перемикання між різальними деками й передніми насадками, такими як мітла, подрібнювач, снігоочисник і сніговідкидач.
Чітке кермування Райдер
Шарнірний кермовий механізм забезпечує надзвичайну маневреність і спрощує рух навколо перешкод на кшталт дерев і кущів. Оскільки задня пара коліс може повертатися під пристроєм, при повному блокуванні радіус повороту стає мінімальним.
ЛМІ (HMI) дисплей Райдери
Інтуїтивно зрозумілий дисплей із ЛМІ у реальному часі надає дані та рекомендації за допомогою візуальних символів і звукових попереджень, що полегшує роботу водія.
Дека ріжуча Combi - BioClip (мульчування) Райдери
Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом, забезпечуючи неперевершені результати на ділянках газону, які часто скошуються.
Педальне управління гідростатичною трансмісією Райдери
Управління гідростатичною трансмісією здійснюється двома окремими педалями - для руху вперед та назад.
Опорні колеса деки Райдери
Дека ріжуча обладнана опорними колесами, які повертаються, для гладкої роботи при виконанні поворотів. Колеса також запобігають пошкодженню поверхні газону.
Легкість управління Райдери
Всі важелі управління розміщені продумано для максимальної зручності користування.
Додаток Husqvarna Connect
За допомогою розумного додатку Husqvarna Connect ви матимете легкий доступ до корисних порад, посібників та рекомендацій щодо запасних частин. Також надає додаткову інформацію для підключеного Bluetooth-обладнання, таку як час роботи та стан зарядки, потреби в профілактиці та обслуговуванні. Додаток можна завантажити безкоштовно з App Store або Google Play. Поки не доступний в Україні.
Капот, що відкидається Райдери P 525DX
Капот, що відкидається надає легкий доступ до основних вузлів двигуна і спрощує обслуговування та ремонт.