Райдер Husqvarna R 214C (9705194-01)
Номінальна потужність: 8,4 кВт
Об'єм циліндра: 413 cm³
Висота скошування, min-max: 25-75 мм
Ширина стрижки: 94 см
Райдер Husqvarna R 214C (9705194-01)
Husqvarna Rider R 214C - це високопродуктивна газонокосарка-трактор, оснащена комбінованою різальною декою довжиною 94 см, яка підтримує систему BioClip® (мульчування) та функцію скошування із заднім викидом. Шарнірне рульове керування і переднє розташування деки забезпечують чудову доступність для скошування і відмінний огляд робочої зони. Завдяки гідростатичній трансмісії з педальним управлінням, легкому доступу до елементів керування й автоматичному ввімкненню леза, цей трактор забезпечує комфортну та ефективну роботу. Після косіння різальна дека легко нахиляється в сервісне положення для швидкого очищення. Крім того, з навісним обладнанням, як-от снігоочисник, причіп, граблі для моху та розкидач, цей трактор здатний обслуговувати сад упродовж усього року.
| Двигун |
|
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 8,4 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 000 об/хв |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Модель двигуна | HS 413AE |
| Об'єм циліндра | 413 cm³ |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Система змащування двигуна, тип | Під тиском |
| Масляний фільтр | Так |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 773 г/кВт-год |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 24 Аг |
| Тип акумулятора | Свинець / Кислота |
| Вага упаковки батареї | 7,2 кг |
| Виробник батареї | Global |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 30 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 94 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 94 см |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Муфта включення ножів | Автоматично |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 170/60-8 |
| Розмір шин, зад | 170/60-8 |
| Колісна база | 88,7 см |
| Кліренс | 120 мм |
| Базова конструкція, довжина | 192,2 см |
| Базова конструкція, ширина | 88,3 см |
| Базова конструкція, висота | 107 см |
| Брутто вага буксировки | 110 кг |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 191 кг |
| Система приводу | |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 9 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 5,6 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 9 км/год |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Лічильник мотогодин | Цифровий |
| Матеріал сидіння | PU |
| Висота спинки сидіння | Середня |
| Складне сидіння | Так |
| Кермо | "Комфорт" |
| Стоянкове гальмо, тип | Диск |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 2,1 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,6 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 84 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 99 дБ(А) |
| Рівень шуму | 98 дБ(А) |
Автоматичне включення ножів Райдер
Леза вмикаються автоматично, коли опускається різальна дека, що дозволяє швидко та плавно почати роботу.
Великі колеса Райдер
Всі 4-чотири колеса мають розмір 16-дюймів (передні і задні) для максимальної прохідності та комфорту під час руху.
Двигун позаду водія Райдер
Двигун, установлений ззаду, забезпечує кращий огляд робочої зони та зменшує шум і викиди зі сторони водія порівняно з косарками, двигуни яких установлені спереду.
Дека ріжуча - Combi Райдер
Різальна дека Combi дозволяє вибирати між двома системами скошування залежно від умов роботи. Оберіть BioClip® для удобрення газону та заднє викидання для ефективної роботи на ділянках із високою та грубішою травою.
Дека ріжуча розташована спереду Райдер
Ріжуча дека, встановлена спереду, що забезпечує доступ до кутів, кущів, паркових лавок тощо.
Відділення для зберігання Райдер
Відкритий відсік для зберігання ліворуч полегшує доступ до речей під час роботи.
Пуск легким поворотом ключа Райдер
Простота роботи за будь-яких погодних умов без потреби глушити двигун. Просто поверніть ключ і рушайте.
Регульоване рульове колесо Райдер
Висоту керма можна регулювати за допомогою телескопічної кермової колонки, що забезпечує відмінну ергономіку та комфорт.
Сервісний режим Райдер
Різальну деку можна нахилити в положення для технічного обслуговування для легкого доступу під час чищення або обслуговування.
Лічильник мотогодин Райдер
Лічильник мотогодин забезпечує легкий контроль за часом роботи та інтервалам між профілактичним і технічним обслуговуванням.
Чітке кермування Райдер
Шарнірний кермовий механізм забезпечує надзвичайну маневреність і спрощує рух навколо перешкод на кшталт дерев і кущів. Оскільки задня пара коліс може повертатися під пристроєм, при повному блокуванні радіус повороту стає мінімальним.
Дека ріжуча Combi - BioClip (мульчування) Райдери
Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом, забезпечуючи неперевершені результати на ділянках газону, які часто скошуються.
Деки ріжучі та додаткове приладдя Райдери
Великий вибір різальних дек і приладдя робить фронтальну газонокосарку універсальною, тож її можна використовувати протягом усього року.
Педальне управління гідростатичною трансмісією Райдери
Управління гідростатичною трансмісією здійснюється двома окремими педалями - для руху вперед та назад.
Плаваюча задня вісь Райдери
Задня вісь рухається у вертикальній площині для максимального зчеплення ведучих колес та їзди без просковзування на нерівних поверхнях.
Легкодоступний важіль висоти скошування Райдери
Важіль висоти скошування розташований в легкодоступному місці для водія під час роботи.
Легкість управління Райдери
Всі важелі управління розміщені продумано для максимальної зручності користування.