Райдер Husqvarna P 525DX (9679853-01)
Номінальна потужність: 17,8 кВт
Об'єм циліндра: 1 123 cm³
Ширина стрижки, min-max: 132-155 см
Висота скошування, min-max: 30-112 мм
Райдер Husqvarna P 525DX (9679853-01)
Цей комерційний райдер, оснащений високопродуктивним дизельним двигуном, забезпечує неперевершену маневреність і продуктивність у складних умовах і на великих площах протягом усього року. Повнопривідна трансмісія гарантує чудове зчеплення та стабільність на схилах. Компактні розміри і висока швидкість пересування роблять його придатним як для роботи на окремих ділянках, так і для обслуговування великих відстаней, наприклад, вздовж доріг, що особливо важливо для муніципалітетів, підрядників та житлових агентств. Завдяки передньому розташуванню ріжучої деки оператор має ідеальний огляд робочої зони.
Надійні та довговічні матеріали, з яких виготовлені всі вузли й деталі, забезпечують тривалу роботу без простоїв для ремонту. Крім того, аксесуари, що постачаються окремо, такі як щітка, відвал, плуг та розкидувач-сівалка, дозволяють підвищити продуктивність райдера протягом усього року. Райдер постачається без ріжучої деки, але може бути оснащений декою Combi шириною 132 або 155 см для оптимальної роботи.
Не входить до комплекту:
- Ріжуча дека
| Двигун |
|
| Тип енергії двигуна | Дизель |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 17,8 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 000 об/хв |
| Двигун, виробник | Kubota |
| Модель двигуна | D1105 |
| Об'єм циліндра | 1 123 cm³ |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Охолодження двигуна | Водяне |
| Система змащування двигуна, тип | Під тиском з фільтром масляним |
| Масляний фільтр | Так |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 1 018 г/кВт-г |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 62 Аг |
| Тип акумулятора | Свинець / Кислота |
| Вага упаковки батареї | 14 кг |
| Виробник батареї | Exide |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 58 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 132 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 155 см |
| Висота скошування min. | 30 мм |
| Висота скошування max. | 112 мм |
| Муфта включення ножів | Електромагнітна |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 20x10-10 |
| Розмір шин, зад | 20x10-10 |
| Колісна база | 106 см |
| Кліренс | 140 мм |
| Базова конструкція, довжина | 207,8 см |
| Базова конструкція, ширина | 115,3 см |
| Базова конструкція, висота | 133 см |
| Брутто вага буксировки | 350 кг |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 684 кг |
| Система приводу | |
| ВВП (вал відбору потужності) | Shaft drive |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Виробник трансмісії, задньої | Kanzaki |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 19 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 9,3 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 15 км/год |
| Модель трансмісії, задньої | Kanzaki |
| Модель трансмісії, передньої | KTM 23LC |
| Модель трансмісії, задньої | KTM 23SC |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Сидіння | На підвісці, з підлокітниками |
| Лічильник мотогодин | Цифровий |
| Матеріал сидіння | Вініл |
| Висота спинки сидіння | Висока |
| Складне сидіння | Так |
| Кермо | Professional |
| Стоянкове гальмо, тип | Диск |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 1,7 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,7 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 91 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 105 дБ(А) |
| Рівень шуму | 104 дБ(А) |
Повний привід (AWD) Райдери
Повний привод (AWD) забезпечує тягу на нерівних, вологих і слизьких ділянках, а також на схилах. Це забезпечує надійну маневреність і рівномірне скошування навіть у складних умовах. Повний привід автоматично налаштовує тягу на всіх колесах залежно від ситуації та стану ґрунту.
Чітке кермування Райдери P 524X
Унікальна шарнірна система рульового управління забезпечує поворот задньої пари коліс. Це гарантує відмінну маневренність та мінімальний радіус повороту.
Повний привід (AWD) Райдери P 524X
Низький центр ваги машини в поєднанні з високоефективною системою повного приводу забезпечує чудову стійкість на схилах і пагорбах.
Міцний каркас сходів Райдери P 524X
Надміцна сталева рама драбини з посиленням у поєднанні з відкритою конструкцією забезпечує чудову зручність обслуговування.
Гідравлічний підсилювач керма Райдери P 524X
Потужне кермо з гідравлічним циліндром робить водіння менш напруженим.
Універсальне використання Райдери P 524X
Широкий асортимент ріжучих дек і насадок зробить вашу фронтальну косарку надзвичайно універсальною протягом усього року.
Швидке з'єднання Райдери P 524X
Унікальне з'єднання дозволяє міняти навісне обладнання швидко та ефективно без додаткового інструменту.
Доступність косіння Райдери P 524X
Низькопрофільна ріжуча дека, встановлена спереду, забезпечує неперевершену доступність під парканами, кущами, парковими лавками тощо.
Ергономічна робота Райдери P 524X
Ергономічний інтерфейс оператора для комфортної їзди протягом тривалого робочого дня.
Готовий до Combi деки Райдери
Підготовлений для високоефективної та унікальної комбі-деки. Розроблений для досягнення результату різання найвищого класу, пропонуючи два методи різання в одній деці; мульчування або задній викид (пробка для мульчі видалена). Виготовлений із цілісного шматка сталевої пластини в дизайні, оптимізованому для потоку, що забезпечує найкращий у своєму класі результат мульчування.
Сервісне положення Райдери P 524X
Сервісне положення на ріжучій деці полегшує очищення та обслуговування.
Дизельний двигун Kubota Райдери P 525DX
Високопродуктивний 3-циліндровий дизельний двигун Kubota з системою мастила під тиском. Поєднує в собі надзвичайну потужність і крутний момент з паливною ефективністю та зниженими викидами.
Елементи керування з легким доступом Райдери P 525DX
Елементи керування легкодоступні та створені для максимального комфорту користувача.
Капот, що відкидається Райдери P 525DX
Капот, що відкидається надає легкий доступ до основних вузлів двигуна і спрощує обслуговування та ремонт.
Зміщена ріжуча дека Райдери P 525DX
Для легкої обробки кутів і обрізання крупним планом біля стін і парканів.