Райдер Husqvarna P 524X EFI (9706016-01)
Номінальна потужність: 15,6 кВт
Об'єм циліндра: 726 cm³
Висота скошування, min-max: 25-100 мм
Ширина стрижки, min-max: 112-137 см
Райдер Husqvarna P 524X EFI (9706016-01)
Husqvarna P 524X EFI - це комерційний райдер із бензиновим двигуном і переднім розміщенням деки, оснащений системою електронного впорскування палива для підвищення потужності та крутного моменту. Завдяки компактному дизайну, шарнірному рульовому управлінню та повному приводу, він забезпечує високу маневреність і продуктивність. Ідеально підходить для компаній з управління об’єктами, спортивних клубів і підрядників, які шукають рішення для роботи цілий рік у складних умовах. Як і всі райдери серії 500, P 524X EFI постачається без деки, але сумісний із високопродуктивними ріжучими деками шириною до 137 см.
Не входить до комплекту:
- Ріжуча дека
| Двигун |
|
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 15,6 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 000 об/хв |
| Двигун, виробник | Kawasaki |
| Модель двигуна | Серія FX V-Twin |
| Об'єм циліндра | 726 cm³ |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Система змащування двигуна, тип | Під тиском з фільтром масляним |
| Масляний фільтр | Так |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 792 г/кВт-г |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 24 Аг |
| Тип акумулятора | Свинець / Кислота |
| Вага упаковки батареї | 7,2 кг |
| Виробник батареї | Global |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 50 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 112 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 137 см |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 100 мм |
| Муфта включення ножів | Електромагнітна |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 18x8,5-8 |
| Розмір шин, зад | 18x8,5-8 |
| Колісна база | 100 см |
| Кліренс | 130 мм |
| Базова конструкція, довжина | 206 см |
| Базова конструкція, ширина | 98 см |
| Базова конструкція, висота | 122 см |
| Брутто вага буксировки | 200 кг |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 437 кг |
| Система приводу | |
| ВВП (вал відбору потужності) | Ремінна передача |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Виробник трансмісії, задньої | Kanzaki |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 13 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 5,6 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 9 км/год |
| Модель трансмісії, задньої | Kanzaki |
| Модель трансмісії, передньої | KTM 23LB |
| Модель трансмісії, задньої | KTM 23SB |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Сидіння | Професійне |
| Лічильник мотогодин | Цифровий |
| Матеріал сидіння | Вініл |
| Висота спинки сидіння | Висока |
| Складне сидіння | Так |
| Кермо | Професійне |
| Стоянкове гальмо, тип | Диск |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 2,5 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,5 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 91 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 105 дБ(А) |
| Рівень шуму | 105 дБ(А) |
EFI-двигун Kawasaki Райдери
Оснащений двигуном Kawasaki EFI з верхніми клапанами 90°. Контролює вприскування палива та регулює момент запалювання, щоб забезпечити максимальну потужність двигуна з найменшою кількістю вихлопних газів і найменшим споживанням палива.
Компактний дизайн Райдери
Компактний розмір у поєднанні з унікальним шарнірним рульовим управлінням дозволяє легко маневрувати машиною у вузьких місцях і складних місцях.
Чітке кермування Райдери P 524X
Унікальна шарнірна система рульового управління забезпечує поворот задньої пари коліс. Це гарантує відмінну маневренність та мінімальний радіус повороту.
Повний привід (AWD) Райдери P 524X
Низький центр ваги машини в поєднанні з високоефективною системою повного приводу забезпечує чудову стійкість на схилах і пагорбах.
Міцний каркас сходів Райдери P 524X
Надміцна сталева рама драбини з посиленням у поєднанні з відкритою конструкцією забезпечує чудову зручність обслуговування.
Гідравлічний підсилювач керма Райдери P 524X
Потужне кермо з гідравлічним циліндром робить водіння менш напруженим.
Універсальне використання Райдери P 524X
Широкий асортимент ріжучих дек і насадок зробить вашу фронтальну косарку надзвичайно універсальною протягом усього року.
Швидке з'єднання Райдери P 524X
Унікальне з'єднання дозволяє міняти навісне обладнання швидко та ефективно без додаткового інструменту.
Доступність косіння Райдери P 524X
Низькопрофільна ріжуча дека, встановлена спереду, забезпечує неперевершену доступність під парканами, кущами, парковими лавками тощо.
Ергономічна робота Райдери P 524X
Ергономічний інтерфейс оператора для комфортної їзди протягом тривалого робочого дня.
Елементи керування з легким доступом Райдери P 524X
Середовище оператора, створене навколо користувача. Панель керування піднята, а всі органи керування розташовані ергономічно для легкого доступу. Елементи керування, які найчастіше використовуються, розташовані спереду, тоді як елементи керування, які використовуються рідше, розташовані позаду.
Подвійні світлодіодні ліхтарі Райдери P 524X
Подвійні світлодіодні ліхтарі для збільшення освітленої площі та безпечнішої роботи в темних умовах. Покращена видимість як поблизу, так і на відстані.
Інтегровані сигнальні лампи Райдери
Інтегровані попереджувальні лампи розташовані спереду та ззаду для огляду на 360° та для того, щоб спостерігачі знали, що машина працює. Освітлення можна активувати вручну з панелі керування. Активується автоматично при переході в дистанційний режим.
Розетка Райдери P 524X
Електричні передні та задні розетки для живлення та керування навісним обладнанням. Проста установка, її потрібно встановити лише один раз, підходить для всіх насадок, які потребують електричного керування. У комплект входить розетка, електропроводка та перемикачі для панелі керування (доступні як окремий аксесуар).
Готовий до Combi деки Райдери
Підготовлений для високоефективної та унікальної комбі-деки. Розроблений для досягнення результату різання найвищого класу, пропонуючи два методи різання в одній деці; мульчування або задній викид (пробка для мульчі видалена). Виготовлений із цілісного шматка сталевої пластини в дизайні, оптимізованому для потоку, що забезпечує найкращий у своєму класі результат мульчування.
Готовий до задньої розвантажувальної деки Райдери
Підготовлений для високопродуктивної ріжучої деки із заднім викидом. Найкращий вибір для досягнення справді високої продуктивності з великими об’ємами трави на дернових ділянках із більш грубою та більш важкою травою. Виготовлена конструкція палуби має зварну сталеву конструкцію для оптимізації ефективності, надійності та терміну служби.
Сервісне положення Райдери P 524X
Сервісне положення на ріжучій деці полегшує очищення та обслуговування.