Райдер Husqvarna P 524X (9706015-01)
Номінальна потужність: 13,9 кВт
Об'єм циліндра: 726 cm³
Висота скошування, min-max: 25-75 мм
Ширина стрижки, min-max: 112-122 см
Райдер Husqvarna P 524X (9706015-01)
Husqvarna P 524X - це потужний комерційний райдер з бензиновим двигуном, розроблений для професійного використання. Завдяки передньому розміщенню деки, компактному дизайну, шарнірному рульовому управлінню та повному приводу, він ідеально підходить для виконання завдань у складних умовах. Оснащений двигуном Kawasaki, він забезпечує високу потужність і продуктивність. Електричний підйомник навісного обладнання робить роботу більш ефективною та комфортною. Цей райдер чудово підходить для компаній з управління об’єктами, спортивних клубів та підрядників, які шукають маневрене рішення для всесезонних робіт. Поставляється без деки, але може бути оснащений комбінованими ріжучими деками на 112 або 122 см.
Не входить до комплекту
-
Ріжуча дека
| Двигун | |
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 13,9 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 000 об/хв |
| Двигун, виробник | Kawasaki |
| Модель двигуна | Серія FX V-Twin |
| Об'єм циліндра | 726 cm³ |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Система змащування двигуна, тип | Під тиском з фільтром масляним |
| Масляний фільтр | Так |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 792 г/кВт-год |
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 24 А-год |
| Тип акумулятора | Свинець / Кислота |
| Вага упаковки батареї | 7,2 кг |
| Виробник батареї | Global |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 50 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 112 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 122 см |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Муфта включення ножів | Електромагнітна |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 18x8,5-8 |
| Розмір шин, зад | 18x8,5-8 |
| Колісна база | 100 см |
| Кліренс | 130 мм |
| Базова конструкція, довжина | 206 см |
| Базова конструкція, ширина | 98 см |
| Базова конструкція, висота | 122 см |
| Брутто вага буксировки | 200 кг |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 433 кг |
| Система приводу | |
| ВВП (вал відбору потужності) | Ремінна передача |
| Трансмісія, тип | Гідростатична |
| Виробник трансмісії, задньої | Kanzaki |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 13 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 5,6 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 9 км/год |
| Модель трансмісії, задньої | Kanzaki |
| Модель трансмісії, передньої | KTM 23LB |
| Модель трансмісії, задньої | KTM 23SB |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Сидіння | Професійне |
| Лічильник мотогодин | Цифровий |
| Матеріал сидіння | Вініл |
| Висота спинки сидіння | Висока |
| Складне сидіння | Так |
| Кермо | Професійне |
| Стоянкове гальмо, тип | Диск |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 2,5 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,5 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 90 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 105 дБ(А) |
| Рівень шуму | 104 дБ(А) |
Чітке кермування Райдери P 524X
Унікальна шарнірна система рульового управління забезпечує поворот задньої пари коліс. Це гарантує відмінну маневренність та мінімальний радіус повороту.
Повний привід (AWD) Райдери P 524X
Низький центр ваги машини в поєднанні з високоефективною системою повного приводу забезпечує чудову стійкість на схилах і пагорбах.
Міцний каркас сходів Райдери P 524X
Надміцна сталева рама драбини з посиленням у поєднанні з відкритою конструкцією забезпечує чудову зручність обслуговування.
Гідравлічний підсилювач керма Райдери P 524X
Потужне кермо з гідравлічним циліндром робить водіння менш напруженим.
Універсальне використання Райдери P 524X
Широкий асортимент ріжучих дек і насадок зробить вашу фронтальну косарку надзвичайно універсальною протягом усього року.
Швидке з'єднання Райдери P 524X
Унікальне з'єднання дозволяє міняти навісне обладнання швидко та ефективно без додаткового інструменту.
Доступність косіння Райдери P 524X
Низькопрофільна ріжуча дека, встановлена спереду, забезпечує неперевершену доступність під парканами, кущами, парковими лавками тощо.
Ергономічна робота Райдери P 524X
Ергономічний інтерфейс оператора для комфортної їзди протягом тривалого робочого дня.
Елементи керування з легким доступом Райдери P 524X
Середовище оператора, створене навколо користувача. Панель керування піднята, а всі органи керування розташовані ергономічно для легкого доступу. Елементи керування, які найчастіше використовуються, розташовані спереду, тоді як елементи керування, які використовуються рідше, розташовані позаду.
Подвійні світлодіодні ліхтарі Райдери P 524X
Подвійні світлодіодні ліхтарі для збільшення освітленої площі та безпечнішої роботи в темних умовах. Покращена видимість як поблизу, так і на відстані.
Розетка Райдери P 524X
Електричні передні та задні розетки для живлення та керування навісним обладнанням. Проста установка, її потрібно встановити лише один раз, підходить для всіх насадок, які потребують електричного керування. У комплект входить розетка, електропроводка та перемикачі для панелі керування (доступні як окремий аксесуар).
Готовий до Combi деки Райдери
Підготовлений для високоефективної та унікальної комбі-деки. Розроблений для досягнення результату різання найвищого класу, пропонуючи два методи різання в одній деці; мульчування або задній викид (пробка для мульчі видалена). Виготовлений із цілісного шматка сталевої пластини в дизайні, оптимізованому для потоку, що забезпечує найкращий у своєму класі результат мульчування.
Сервісне положення Райдери P 524X
Сервісне положення на ріжучій деці полегшує очищення та обслуговування.