Райдер акумуляторний Husqvarna R 112iC (9678482-01)
Ємність батареї: 38,5 Аг
Вага упаковки батареї: 17 кг
Висота скошування, min-max: 25-75 мм
Ширина стрижки: 85 см
Райдер акумуляторний Husqvarna R 112iC (9678482-01)
Husqvarna 112iC - це потужна акумуляторна газонокосарка-трактор, яку можна використовувати для різних завдань завдяки широкому асортименту аксесуарів. Вона забезпечує надійну продуктивність завдяки ефективному електродвигуну та літій-іонному акумулятору, що дозволяє скошувати площу до 4700 м² без підзарядки. Функція PowerBoost™ автоматично регулює швидкість леза залежно від стану трави, забезпечуючи найкращі результати. Інтуїтивно зрозумілі елементи управління спрощують роботу, а шарнірне рульове керування дозволяє плавно здійснювати круті повороти навколо дерев, кущів та на складних ділянках. Робота від акумулятора забезпечує низький рівень шуму та комфортні умови для користувача.
| Двигун |
|
| Тип енергії двигуна | Акумуляторний |
|---|---|
| Акумулятор | |
| Ємність батареї | 38,5 Аг |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Вага упаковки батареї | 17 кг |
| Виробник батареї | Husqvarna |
| Ріжуча дека | |
| Діаметр нескошеного круга | 65 см |
| Ширина стрижки, Min-Max | 85 см |
| Висота скошування min. | 25 мм |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Муфта включення ножів | Електричне |
| Розміри | |
| Розмір шин, передні | 155/50-8 |
| Розмір шин, зад | 155/50-8 |
| Колісна база | 80 см |
| Кліренс | 90 мм |
| Базова конструкція, довжина | 211,9 см |
| Базова конструкція, ширина | 88,3 см |
| Базова конструкція, висота | 106,9 см |
| Система приводу | |
| Трансмісія, тип | Electric |
| Тип гідростатики | Дві педалі |
| Швидкість, min-max max | 9 км/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 2,5 миля/год |
| Швидкість задн. ходу, min-max max | 4 км/год |
| Обладнання | |
| Підвіска сидіння | Так |
| Сидіння | Стандартне |
| Лічильник мотогодин | None |
| Матеріал сидіння | PU |
| Висота спинки сидіння | Середня |
| Складне сидіння | Так |
| Стоянкове гальмо, тип | Диск |
| Вібрація | |
| Рульове колесо з контролем рівня вібрації | 0,1 m/s² |
| Сидіння з контролем рівня вібрації | 0,27 m/s² |
| Звук і шум | |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 80 дБ(А) |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 96 дБ(А) |
| Рівень шуму | 93,3 дБ(А) |
Автоматичне включення ножів Райдер
Леза вмикаються автоматично, коли опускається різальна дека, що дозволяє швидко та плавно почати роботу.
Великі колеса Райдер
Великі колеса як спереду, так і ззаду забезпечують оптимальний комфорт пересування, високу прохідність та менший ризик пошкодження делікатних поверхонь.
Дека ріжуча - Combi Райдер
Різальна дека Combi дозволяє вибирати між двома системами скошування залежно від умов роботи. Оберіть BioClip® для удобрення газону та заднє викидання для ефективної роботи на ділянках із високою та грубішою травою.
Задній привід Райдер
Низький центр ваги на задній осі забезпечує більшу стабільність і зчеплення на різних типах місцевості.
Легкість управління Райдер
Всі важелі управління розміщені продумано для максимальної зручності користування.
Менше обслуговування Райдер
Акумуляторний райдер потребує менше обслуговування порівняно з бензиновим. Без палива, без оливи та без ременів.
Менший рівень шуму Райдер
Живлення від акумулятора забезпечує тихішу роботу для більшого комфорту користувача та меншого дискомфорту сусідів.
Відділення для зберігання Райдер
Відкритий відсік для зберігання ліворуч полегшує доступ до речей під час роботи.
Чітке кермування Райдер
Шарнірний кермовий механізм забезпечує надзвичайну маневреність і спрощує рух навколо перешкод на кшталт дерев і кущів.
Режим savE™ Газонокосарки
Режим savE™ максимізує час роботи, знижує рівень шуму та зберігає термін служби акумулятора за рахунок зниження кількості обертів на хвилину. Ідеально підходить для завдань, які не потребують повної потужності. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути або вимкнути режим savE™.
Дека ріжуча Combi - BioClip (мульчування) Райдери
Система BioClip® (мульчування) подрібнює траву на маленькі шматочки, які швидко розкладаються і стають природним добривом, забезпечуючи неперевершені результати на ділянках газону, які часто скошуються.
Плаваюча задня вісь Райдери
Задня вісь рухається у вертикальній площині для максимального зчеплення ведучих колес та їзди без просковзування на нерівних поверхнях.