Насос водяний Husqvarna W50P (9676390-02)
Номінальна потужність: 3,7 кВт
Об'єм циліндра: 196 cm³
Максимальна продуктивність: 32 000 л/год
Максимальний напір: 28 м
Насос водяний Husqvarna W50P (9676390-02)
Ця мотопомпа середнього класу розроблена для іригації та відкачування води, забезпечуючи продуктивність до 28 м³/год. Вона оснащена виходом діаметром 50 мм, напором до 30 м і глибиною всмоктування від 5 до 7 м. Швидке підключення шлангу робить роботу з нею зручною та ефективною. Мотопомпа має довговічний двигун із полегшеним запуском для легкого та надійного використання. Захисна рама оберігає машину від пошкоджень та слугує ручкою для зручного транспортування.
| Продуктивність |
|
| Максимальна продуктивність | 32 000 л/год |
|---|---|
| Максимальний напір | 28 м |
| Максимальний тиск | 2,8 бар |
| Максимальна висота самовсмоктування | 7 м |
| Діаметр входу всмоктування | 50 мм |
| Діаметр випускного отвору | 50 мм |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 610 г/кВт-год |
| Двигун | |
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 3,7 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 600 об/хв |
| Об'єм циліндра | 196 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 3,6 л |
| Споживання палива (г/кВт-год) | 395 г/кВт-год |
| Тип повітряного фільтра | Сухий елемент |
| Тип енергії двигуна | Бензин |
| Виробник двигуна | Husqvarna |
| Розміри | |
| Вага | 25 кг |
Захисна рама Насос
Захищає двигун. Також служить в якості тримача для зручного транспортування.