Мийка високого тиску Husqvarna PW 490 (9704684-01)
Номінальна потужність: 3,3 кВт
Потік води: 570-650 л/год
Максимальний тиск: 190 бар
Довжина шланга: 15 м
Мийка високого тиску Husqvarna PW 490 (9704684-01)
Надзвичайно потужна мийка високого тиску з міцною та продуманою конструкцією, створена для виконання найскладніших завдань очищення на відкритому повітрі. Латунний насос з керамічними поршнями забезпечує тривалий термін служби. Завдяки регулятору тиску ви можете точно налаштувати витрату води та тиск. Вона має вбудований бак для миючих засобів, який можна контролювати з передньої панелі. У комплект входить армований металом шланг високого тиску. Рукоятка Low Force дозволяє активувати курок з меншими зусиллями, забезпечуючи комфорт для вашої руки. Асинхронний двигун гарантує надійну роботу, а алюмінієва ручка спрощує транспортування. Муфта швидкого підключення шланга, великі і міцні колеса для кращого зчеплення та довга розпилювальна труба роблять використання зручнішим. Дві поворотні функції - для регулювання сопла та швидкого підключення - усувають зайві незручності. Внутрішнє сховище аксесуарів, котушка для шлангу з металевою направляючою та організоване зберігання шнура живлення забезпечують ефективність роботи. У комплекті йдуть дві форсунки - «плоска струмінь» і «ротор».
| Двигун |
|
| Клас електрозахисту | IP X5 |
|---|---|
| Тип енергії двигуна | Електричний |
| Інформація про електричні системи | |
| Вольтаж | 230 B |
| Номінальна потужність | 3,3 кВт |
| Номінальний струм | 14,5 A |
| Частота струму | 50 Гц |
| Фази | 1 ph |
| Дані про виріб | |
| Максимальний тиск | 190 бар |
| Потік води | 570-650 л/год |
| Довжина шланга | 15 м |
| Робочий тиск Max | 150 бар |
| Макс. температура води на вході | 60 °C |
| Максимальна висота самовсмоктування | 1 м |
| Ємність контейнера | 2 л |
| Обладнання | |
| Довжина корду | 5 м |
| Розміри | |
| Вага | 28,4 кг |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 94 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація | 2,5 m/s² |
Алюмінієва ручка для перенесення Мийка
Надійна та зручна алюмінієва ручка для перенесення робить переміщення та транспортування машини надзвичайно зручним.
Алюмінієва телескопічна ручка Мийка
Надійна, розсувна ручка робить ваше транспортування та зберігання зручним та легким.
Асинхронний двигун Мийка
Асинхронний двигун поєднує в собі бездоганну продуктивність, надійність і тривалий термін служби.
Великі та міцні колеса Мийка
Стабільне переміщення та зчеплення на нерівній поверхні завдяки великим м’яким колесам, установленим на металу вісь. Це також подовжує термін служби виробу.
Довга струменева трубка Мийка
Збільшена довжина ручки розпилювача забезпечує ще кращі ергономічні робочі положення.
Котушка для шланга Мийка
Легке накручування шлангу на котушку для зручного та ефективного зберігання за допомогою металевої направляючої.
Контроль тиску Мийка
Потік води та робочий тиск можна ідеально відрегулювати за допомогою регулятора тиску - і ви не будете використовувати більше води, ніж потрібно. Регулятор тиску також виконує свої функції, коли ви використовуєте різні форсунки та аксесуари.
Латунна головка насоса Мийка
Надзвичайно міцна головка насоса виготовлена з латуні, що мінімізує ризик поломки та забезпечує надзвичайну довготривалість.
Насадка "плоска струмінь" Мийка
Багатоцільова насадка з регульованим тиском забезпечує підвищену універсальність, оскільки її можна використовувати для широкого спектру завдань з очищення з ідеальними результатами.
Поршні з керамічним покриттям Мийка
Поршні з керамічним покриттям - це професійна особливість, яка робить експлуатацію приладу ще більш надійною та продовжує термін служби вашої машини.
Сталевий армований шланг високого тиску Мийка
Гнучкий шланг високого тиску посилений сталевим армуванням, що забезпечує додаткову міцність, зручність користування та подовжений термін служби.
Форсунка - ротор Мийка
Форсунка - ротор забезпечує цілеспрямовану, високу ефективність очищення та допомагає ефективно позбутися стійкого бруду.
Зберігання аксесуарів на борту Мийка
Всі аксесуари, які в комплекті, можна акуратно зберігати на машині для зручного доступу та ефективнішої роботи.