Мийка високого тиску Husqvarna PW 480 (9704683-01)
Номінальна потужність: 2,9 кВт
Потік води: 540-610 л/год
Максимальний тиск: 180 бар
Довжина шланга: 13 м
Мийка високого тиску Husqvarna PW 480 (9704683-01)
Надзвичайно потужна мийка високого тиску з міцною та продуманою конструкцією, призначена для найскладніших завдань очищення на вулиці. Завдяки регулятору тиску ви можете точно налаштувати витрату води та робочий тиск. Має вбудований резервуар для миючих засобів, який можна контролювати з передньої панелі. Латунна головка насоса забезпечує тривалий термін служби. У комплект входить армований металом шланг високого тиску. Рукоятка Low Force дозволяє активувати курок з меншими зусиллями та забезпечує більший комфорт для вашої руки. Асинхронний двигун гарантує надійну роботу, а алюмінієва ручка для транспортування полегшує перенесення. Муфта швидкого підключення шланга, великі міцні колеса для кращого зчеплення та довга розпилювальна труба додають зручності в експлуатації. Дві поворотні функції - регулювання сопла та швидке підключення - усувають зайві труднощі. Внутрішнє зберігання аксесуарів, котушка для шлангу та кабель живлення сприяють ефективності роботи. У комплект входять дві форсунки - «плоска струмінь» і «ротор».
| Двигун |
|
| Клас електрозахисту | IP X5 |
|---|---|
| Тип енергії двигуна | Електричний |
| Інформація про електричні системи | |
| Вольтаж | 230 B |
| Номінальна потужність | 2,9 кВт |
| Номінальний струм | 12,6 A |
| Частота струму | 50 Гц |
| Фази | 1 ph |
| Дані про виріб | |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Потік води | 540-610 л/год |
| Довжина шланга | 13 м |
| Робочий тиск Max | 140 бар |
| Макс. температура води на вході | 60 °C |
| Максимальна висота самовсмоктування | 1 м |
| Ємність контейнера | 2 л |
| Обладнання | |
| Довжина корду | 5 м |
| Розміри | |
| Вага | 27,8 кг |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 89 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація | 2,5 m/s² |
Алюмінієва ручка для перенесення Мийка
Надійна та зручна алюмінієва ручка для перенесення робить переміщення та транспортування машини надзвичайно зручним.
Алюмінієва телескопічна ручка Мийка
Надійна, розсувна ручка робить ваше транспортування та зберігання зручним та легким.
Асинхронний двигун Мийка
Асинхронний двигун поєднує в собі бездоганну продуктивність, надійність і тривалий термін служби.
Великі та міцні колеса Мийка
Стабільне переміщення та зчеплення на нерівній поверхні завдяки великим м’яким колесам, установленим на металу вісь. Це також подовжує термін служби виробу.
Довга струменева трубка Мийка
Збільшена довжина ручки розпилювача забезпечує ще кращі ергономічні робочі положення.
Котушка для шланга Мийка
Легке накручування шлангу на котушку для зручного та ефективного зберігання за допомогою металевої направляючої.
Контроль тиску Мийка
Потік води та робочий тиск можна ідеально відрегулювати за допомогою регулятора тиску - і ви не будете використовувати більше води, ніж потрібно. Регулятор тиску також виконує свої функції, коли ви використовуєте різні форсунки та аксесуари.
Латунна головка насоса Мийка
Надзвичайно міцна головка насоса виготовлена з латуні, що мінімізує ризик поломки та забезпечує надзвичайну довготривалість.
Насадка "плоска струмінь" Мийка
Багатоцільова насадка з регульованим тиском забезпечує підвищену універсальність, оскільки її можна використовувати для широкого спектру завдань з очищення з ідеальними результатами.
Сталевий армований шланг високого тиску Мийка
Гнучкий шланг високого тиску посилений сталевим армуванням, що забезпечує додаткову міцність, зручність користування та подовжений термін служби.
Форсунка - ротор Мийка
Форсунка - ротор забезпечує цілеспрямовану, високу ефективність очищення та допомагає ефективно позбутися стійкого бруду.
Зберігання аксесуарів на борту Мийка
Всі аксесуари, які в комплекті, можна акуратно зберігати на машині для зручного доступу та ефективнішої роботи.