Мийка високого тиску Husqvarna PW 130 (9706480-01)
Номінальна потужність: 1,5 кВт
Потік води: 324-465 л/год
Максимальний тиск: 130 бар
Довжина шланга: 6 м
Мийка високого тиску Husqvarna PW 130 (9706480-01)
Компактна, легка та електрична мийка високого тиску, якою зручно користуватися і легко зберігати. Husqvarna PW 130 оснащена гнучким шлангом, що просто згортається, а також має вбудований відсік для зберігання, що забезпечує легкий доступ до аксесуарів із комплекту. Функції подвійного повороту та багатофункціональна насадка дозволяють швидко адаптувати мийку для різних завдань очищення. Модель PW 130 також має інструкцію для налаштування насадки і тиску, що забезпечує оптимальну подачу тиску.
| Двигун |
|
| Клас електрозахисту | IP X5 |
|---|---|
| Тип енергії двигуна | Електричний |
| Інформація про електричні системи | |
| Вольтаж | 220-240 B |
| Номінальна потужність | 1,5 кВт |
| Номінальний струм | 6,5 A |
| Частота струму | 50 Гц |
| Фази | 1 ph |
| Дані про виріб | |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Потік води | 324-465 л/год |
| Довжина шланга | 6 м |
| Робочий тиск Max | 95 бар |
| Макс. температура води на вході | 40 °C |
| Максимальна висота самовсмоктування | 0,5 м |
| Ємність контейнера | 0,4 л |
| Обладнання | |
| Довжина корду | 5 м |
| Розміри | |
| Вага | 6,5 кг |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 89 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Вібрація | 2,5 m/s² |
Швидке підключення Мийка
Максимальна ефективність і зручність завдяки функціям подвійного повороту штанги розпилювача та швидким з’єднанням шлангів, форсунок і аксесуарів.
Інтуїтивно зрозуміла інструкція насадок і тиску Мийка
Зручний доступ до насадки й напрямної для регулювання тиску забезпечує ідеальний тиск під час роботи.
Компактна і легка Мийка
Компактний розмір і мала вага для зручного зберігання і транспортування.
Місце зберігання пістолета і насадки Мийка
Легкодоступні відсіки забезпечують ефективне й компактне зберігання розпилювача та штанги у виробі.
Металевий насос Мийка
Насос виготовлений із металу, що забезпечує довговічність і тривалий термін служби виробу.
Насадка ротаційна Мийка
Ротаційна насадка забезпечує цілеспрямовану високу ефективність очищення та допомагає ефективно позбутися стійкого бруду.
Насадка зі змінним плоским струменем Мийка
Багатоцільова насадка з регулюванням тиску забезпечує універсальність, оскільки її можна використовувати для широкого спектру завдань прибирання з гарними результатами.
Відсік для шлангу Мийка
Відсік для шланга забезпечує комфортне використання та зручне зберігання.
Розпилювач піни Мийка
Прозорий розпилювач піни дозволяє легко перевіряти залишок мийного засобу.
Ручка для транспортування Мийка
Міцна та зручна ручка для транспортування робить переміщення та транспортування мийки зручним.
Зберігання в одному місці Мийка
Усе приладдя, що входить до комплекту, можна зберігати на виробі, що забезпечує зручний доступ та ефективнішу роботу.
Шланг високого тиску UltraFlex Мийка
Шланг високого тиску дуже гнучкий, простий у використанні та зручно згортається.