Кущоріз Husqvarna 555FXT (9666292-03)
Ширина скошування: 22,5 см
Потужність: 2,8 кВт
Вага (без ріжучого обладнання): 9,1 кг
Об'єм паливного бака: 1,1 л
Кущоріз Husqvarna 555FXT (9666292-03)
Husqvarna 555FXT - це надпотужний кущоріз, розроблений для виконання найскладніших завдань у важких умовах. Двигун X-Torq® забезпечує високу потужність, швидке прискорення та чудову економію палива. Він також оснащений унікальною функцією підігріву ручок, що забезпечує комфортну роботу в холодну та вологу погоду. Короткий вал і конічна шестерня з кутом 24 градуси полегшують роботу в густих зарослях. Система LowVib® значно знижує рівень вібрації, підвищуючи комфорт під час тривалої роботи. Поставляється з ремінною підвісною системою Balance XT для оптимальної зручності.
До комплекту входить:
- Підвіска травокосарки: Balance XT2
- Диск пильний: Scarlett 225-24-1" (5974689-01)
| Двигун |
|
| Потужність | 2,8 кВт |
|---|---|
| Об'єм циліндра | 53,3 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 1,1 л |
| Споживання палива (г/кВт-год) | 480 г/кВт-год |
| Оптимальні робочі обeрти двигуна | 9 000 об/хв |
| Оберти холостого ходу | 2 800 об/хв |
| Максимальні оберти вихідного валу | 10 500 об/хв |
| Обладнання | |
| Диск пильний | Scarlett 225-24 |
| Підвіска травокосарки | Balance XT2 |
| Трансмісія | |
| Передатне число | 1,29 |
| Кут редуктора | 24 ° |
| Розміри | |
| Ширина скошування | 22,5 см |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 9,1 кг |
| Діаметр штанги | 35 мм |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 117 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 103 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) ліва / права рукоятка | 2,1 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) ліва / права рукоятка | 2,3 m/s² |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 1 000 г/кВт-год |
Двигун X-Torq
Наші двигуни X-Torq® забезпечують високу потужність та крутний момент завдяки високоефективному згоранню.
Легка заміна пильного полотна Травокосарки
Магнітний тримач в редукторі полегшує заміну пильного диска.
Система LowVib Травокосарки
Ефективна система віброгасіння зменшує навантаження на руки оператора.
Спеціальна кнопка газу Травокосарки
Привід газу на великий палець для найкращого контролю. Зменшує втомлюваність м'язів руки.
Ручки з підігрівом Травокосарки
Термостат-контрольована система підігріву в ручках для роботи в холодному і вологому середовищі.
Ергономічний дизайн Травокосарки
Нахилена стійка руля та комфортні рукоятки забезпечують надійний захват рукою та комфорт при роботі.
Конічний редуктор Травокосарки
Конічний редуктор спроектований для лісових робіт з високошвидкісними дисками для найкращої продуктивності.
Ручний насос паливний - праймер Травокосилки
Ручний насос паливний пришвидшує та полегшує запуск інструменту, а саме прокачує паливо та видаляє повітря із паливної системи.
Вимикач із функцією автоповернення Травокосарки
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення «УВІМК.», щоб інструмент було легше запустити наступного разу.
Система Smart Start Травокосарки
Спеціально розроблені двигун і стартер для легкого та швидкого запуску з мінімальними зусиллями. Опір пускового шнура зменшено майже на 40 %.
Легкодоступний ніпель для змащення Травокосарки
Легкодоступний масляний ніпель, що дозволяє застосовувати мастило проти замерзання на дросельний дріт. Це допомагає запобігти замерзанню дросельної заслінки при роботі в дуже холодних умовах.
Підвіска Balance XT Травокосарки
Ергономічне ранцеве кріплення з значною площею опори на спині, м'якими плечовими вставками та поясною підтримкою роблять можливою роботу з інструментом на великих територіях протягом тривалого часу. Опорна пластина на спині має широкі можливості регулювання.