Кущоріз Husqvarna 545F (9678845-02)
Ширина скошування: 24 см
Потужність: 2 кВт
Вага (без ріжучого обладнання): 8,4 кг
Об'єм паливного бака: 0,9 л
Кущоріз Husqvarna 545F (9678845-02)
Базова модель очисного кущоріза-пили, спеціально розроблена для постійного професійного використання у важких умовах. Міцний двигун об'ємом 45 см³ забезпечує необхідну потужність для виконання складних завдань, що робить цю пилу надійним інструментом для інтенсивної роботи.
До комплекту входить:
- Підвіска травокосарки: Balance X
- Диск пильний: Scarlett 225-24-1" (5974689-01)
| Двигун |
|
| Потужність | 2 кВт |
|---|---|
| Об'єм циліндра | 45,7 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 0,9 л |
| Споживання палива (г/кВт-год) | 450 г/кВт-год |
| Оптимальні робочі обeрти двигуна | 9 000 об/хв |
| Оберти холостого ходу | 2 700 об/хв |
| Максимальні оберти вихідного валу | 10 100 об/хв |
| Обладнання | |
| Диск пильний | Scarlett 225-24 |
| Підвіска травокосарки | Balance X |
| Трансмісія | |
| Передатне число | 1,29 |
| Кут редуктора | 24 ° |
| Розміри | |
| Ширина скошування | 24 см |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 8,4 кг |
| Діаметр штанги | 32 мм |
| Звук і шум | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 114 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 99 дБ(А) |
| Вібрація | |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) ліва / права рукоятка | 2,9 m/s² |
| Еквівалент вібраційного навантаження за день (ahv , eq) ліва / права рукоятка | 3,2 m/s² |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 910 г/кВт-год |
Двигун X-Torq
Наші двигуни X-Torq® забезпечують високу потужність та крутний момент завдяки високоефективному згоранню.
Легка заміна пильного полотна Травокосарки
Магнітний тримач в редукторі полегшує заміну пильного диска.
Система LowVib Травокосарки
Ефективна система віброгасіння зменшує навантаження на руки оператора.
Спеціальна кнопка газу Травокосарки
Привід газу на великий палець для найкращого контролю. Зменшує втомлюваність м'язів руки.
Ергономічний дизайн Травокосарки
Нахилена стійка руля та комфортні рукоятки забезпечують надійний захват рукою та комфорт при роботі.
Конічний редуктор Травокосарки
Конічний редуктор спроектований для лісових робіт з високошвидкісними дисками для найкращої продуктивності.
Вимикач із функцією автоповернення Травокосарки
Після застосування вимикача він автоматично переводиться в положення «УВІМК.», щоб інструмент було легше запустити наступного разу.
Підвіска Balance X Травокосарки
Ергономічне ранцеве кріплення з значною площею опори на спині, м'якими плечовими вставками та поясною підтримкою для рівномірного розподілу навантаження роблять можливою роботу з інструментом на великих територіях протягом тривалого часу.