Культиватор Husqvarna TF 338 (9673168-01)
Номінальна потужність: 3,6 кВт
Об'єм циліндра: 212 cm³
Ширина захвату: 95 см
Глибина обробки: 30 см
Культиватор Husqvarna TF 338 (9673168-01)
Husqvarna TF 338 - це практичний і маневрений культиватор, який легко транспортувати завдяки зручному дизайну. Він оснащений потужним і надійним двигуном Husqvarna, що забезпечує високу продуктивність. Культиватор має бампер для захисту двигуна під час експлуатації та транспортування, який також використовується як додаткові ручки для перенесення. Зручні складні ручки спрощують зберігання. У комплекті постачаються гумові колеса для легкого пересування. Це відмінний вибір для вимогливих користувачів, які цінують продуктивність і багатофункціональність, оскільки культиватор підтримує широкий асортимент навісного обладнання, яке можна придбати окремо.
| Двигун |
|
| Модель двигуна | Husqvarna Engine |
|---|---|
| Номінальна потужність на робочих обертах, кВт | 3,6 кВт |
| Номінальна потужність на робочих обертах, об/хв | 3 100 об/хв |
| Тип повітряного фільтра | Контактно-масляний |
| Об'єм паливного бака | 4,8 л |
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
| Об'єм циліндра | 212 cm³ |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 610 г/кВт-год |
| Обладнання | |
| Колеса гумові | В комплекті поставки |
| Транспортне колесо | Відсутні |
| Ручки що складаються | Так |
| Горизонтальне регулювання ручок | Ні |
| Вертикальне регулювання ручок | Так |
| Продуктивність | |
| Ширина захвату | 95 см |
| Глибина обробки | 30 см |
| Діаметр фрез | 360 мм |
| Кількість фрез | 8 |
| Швидкість обертання фрез min. | 53 об/хв |
| Швидкість обертання фрез max. | 97 об/хв |
| Тип культивації | Вперед за напрямком руху |
| Трансмісія | |
| Трансмісія, тип | Механічна з ремінною передачею |
| Кількість передач назад | 1 |
| Кількість передач вперед | 2 |
| Розміри | |
| Вага | 81 кг |
Бампер захисний Мотоблок
Бампер захищає двигун від пошкоджень під час використання та транспортування. Також може використовуватись як ручки для перенесення.
Двигун Husqvarna Мотоблок
Потужний та надійний двигун, спеціально розроблений для компанії Husqvarna.
Ручки з регулюванням Мотоблок
Регулювання ручок дозволяє обрати найкраще робоче положення для комфортної роботи оператора.
Транспортне колесо Мотоблок
Завдяки комплекту коліс, Ви зможете транспортувати продукт більш зручним та ефективним способом.