Косарка з нульовим розворотом Husqvarna Z 560X (9706409-01)
Ширина скошування: 152 см
Швидкість, min-max max: 16 км/год
Висота скошування min: 25,4 мм
Висота скошування max: 127 мм
Косарка з нульовим розворотом Husqvarna Z 560X (9706409-01)
Косарка з нульовим радіусом розвороту Husqvarna серії Z 500 має сучасну конструкцію, орієнтовану на продуктивність, довговічність і якість скошування. Комфорт, висока швидкість пересування та добре зчеплення з поверхнею ґрунту забезпечують ефективне скошування. Її комерційне призначення гарантує тривалий термін служби всієї конструкції. Продумані рішення в дизайні полегшують обслуговування.
| Продуктивність |
|
| Ширина скошування | 152 см |
|---|---|
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Швидкість, min-max max | 16 км/год |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 873 г/кВт-год |
| Ріжуча дека | |
| Ріжуча дека, тип | 7 калібру зварний |
| Висота скошування min. | 25,4 мм |
| Висота скошування max. | 127 мм |
| Розміри | |
| Вага | 594 кг |
| Двигун | |
| Модель двигуна | Серія FX V-Twin |
| Об'єм циліндра | 852 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 45,4 л |
| Обладнання | |
| Сидіння | Premium, підвіска |
LED-індикація рівня палива Газонокосарка
Світлодіодний індикатор рівня палива в автомобільному стилі дає вам змогу точно знати, скільки палива залишилося, і попереджає вас, коли палива занадто мало.
Великий паливний бак Газонокосарка
Бак паливний має великий об'єм для довшої роботи і менших перерв на заправки.
Легкість управління Газонокосарка
Всі важелі управління розміщені продумано для максимальної зручності користування.
Преміальне сидіння Газонокосарка
Сидіння рухається "плаває" у вертикальній площині і має регулювання ваги оператора, за допомогою регулятора зі шкалою, що створює комфорт оператору протягом усього дня. Доданий еластомерний контроль вібрації (EVC) зменшує втому.
Регулювання висоти скошування Газонокосарка
Система підйому деки оснащена пружиною і дозволяє легко та зручно регулювати.
Гумовий жолоб Газонокосарка
Жолоб для направлення викиду скошеної трави виконаний зі стійкої гуми, що подовжує термін використання.
Надміцна дека ріжуча Газонокосарка
Дека має високопродуктивні ножі та ефективну конструкцію потоку повітря, це забезпечує високу швидкість скошування без втрати якості.
Система ROPS Газонокосарка
Система захисту оператора при перекиданні виробу (ROPS) - це захисна дуга, яку можна скласти для роботи де є обмеження за висотою.
Стоянкове гальмо Газонокосарка
Включається автоматично, коли рульові важелі переміщуються назовні і виключається при переміщені важелів всередину.
Трансмісія Hydro-Gear Газонокосарка
Трансмісія Hydro-Gear для комерційного використання, має довгий темні служби.
Шпинделі з чавуна Газонокосарка
Шпинделі виготовлені з чавуна на конічних роликових підшипниках для важких умов забезпечують максимальну довговічність і стійкість до ударів.