Косарка з нульовим розворотом Husqvarna Z 454X (9705764-01)
Ширина скошування: 137 см
Швидкість, min-max max: 14 км/год
Висота скошування min: 38 мм
Висота скошування max: 114 мм
Косарка з нульовим розворотом Husqvarna Z 454X (9705764-01)
Husqvarna Z454X - потужна газонокосарка професійного класу з нульовим радіусом розвороту, призначена для невеликих і середніх парків, а також для професійних озеленювачів і землеробів. Вона забезпечує тривалий час роботи з швидким і ефективним скошуванням при низькій загальній вартості володіння. Оснащена інтегрованою трансмісією зниженої шумності, світлодіодним цифровим покажчиком пального, складною системою захисту оператора ROPS та вбудованим стоянковим гальмом. Має комерційну ріжучу деку PZT шириною 137 см, що пропонує два варіанти викиду скошеної трави: на бік і мульчування.
| Продуктивність |
|
| Ширина скошування | 137 см |
|---|---|
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Швидкість, min-max max | 14 км/год |
| Викиди | |
| Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V) | 792 г/кВт-год |
| Ріжуча дека | |
| Ріжуча дека, тип | 10-gauge fabricated |
| Висота скошування min. | 38 мм |
| Висота скошування max. | 114 мм |
| Розміри | |
| Вага | 392,4 кг |
| Двигун | |
| Модель двигуна | Серія FR |
| Об'єм циліндра | 726 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 22,7 л |
| Обладнання | |
| Сидіння | Професійне, віброізольоване |
| Керування | |
| Бездротове підключення | Не застосовується |
LED-індикація рівня палива Газонокосарка
Світлодіодний індикатор рівня палива в автомобільному стилі дає вам змогу точно знати, скільки палива залишилося, і попереджає вас, коли палива занадто мало.
Баланс мас Газонокосарка
Оптимізований баланс мас дозволяє підтримувати тягу на схилах та пагорбах, цим підвищує безпеку оператора і швидкість роботи.
Комерційні привідні вали Газонокосарка
Надміцні привідні вали для приводу ножів ріжучих, оснащені конічними роликовими підшипниками, які можна змащувати, що забезпечує міцність і довговічність. Встановлені в алюмінієвий корпус для ефективного відведення тепла.
Легкість управління Газонокосарка
Всі важелі управління розміщені продумано для максимальної зручності користування.
Площа для ніг - відкидна Газонокосарка
Швидкий доступ до ріжучої деки для легкого обслуговування та очищення.
Регулювання висоти скошування Газонокосарка
13 положень висоти деки ріжучої дозволяє точно відрегулювати її висоту а за допомогою педали процес значно полегшується.
Гумовий жолоб Газонокосарка
Жолоб для направлення викиду скошеної трави виконаний зі стійкої гуми, що подовжує термін використання.
Надміцна дека ріжуча Газонокосарка
Дека має високопродуктивні ножі та ефективну конструкцію потоку повітря, це забезпечує високу швидкість скошування без втрати якості.
Сидіння з регулюванням Газонокосарка
Сидіння має регулювання за висотою вгору/вниз та вперед/назад для вибору найкращого положення оператора.
Система ROPS Газонокосарка
Система захисту оператора при перекиданні виробу (ROPS) - це захисна дуга, яку можна скласти для роботи де є обмеження за висотою.
Стоянкове гальмо Газонокосарка
Включається автоматично, коли рульові важелі переміщуються назовні і виключається при переміщені важелів всередину.
Трансмісія Parker HTE Газонокосарка
Система приводу Parker серії HTE забезпечує плавну тиху роботу та зменшене накопичення тепла для збільшення терміну служби та підвищення ефективності.