Косарка з нульовим розворотом Husqvarna Z 242F (9676657-03)
Ширина скошування: 107 см
Об'єм циліндра: 724 cm³
Потужність: 13.95 кВт
Z 242F
Висока продуктивність скошування тарви з абсолютно новими косарками з нульовим розворотом серії Z 200. Передовий дизайн, перевірена ефективність і нові інноваційні функції поєднанно, щоб зробити догляд за газоном подією, а не рутиною.
-
Дека ріжуча - ClearCut™
Спеціально розроблена 48-дюймова дека ріжуча, створена для високої продуктивності скошування трави при будь-якому методі викиду скошеної трави: викид на сторону, збирання у травозбірник або мульчування. -
Гідростатичні трансмісії
Служать значно довше завдяки двом окремим трансмісіям на коже привідне колесо, за рахунок чого досягається нульовий радіус розвороту. -
Зручне сидіння з вентиляцією
Комфортне сидіння із застосуванням м’якого зовнішніго матеріалу та відкритою спинкою для додаткової вентиляці. -
Міцна рама
Зварна рама для максимальної довговічності та міцності. Пофарбована для стійкості до іржі. -
Важіль деки
Легкодоступний, розміщений збоку, простий у використанні та оснащений пружиною для зменшення зусиль. -
Площа для ніг - відкидна
Швидкий доступ до ріжучої деки для легкого обслуговування та очищення -
Бампер захисний
Вбудований передній бампер захищає передню частину виробу від пошкоджень. -
Гофри захисні
Гумові захисні гофри запобігають потраплянню сміття та вологи в систему керування. -
Стоянкове гальмо
Включається автоматично, коли рульові важелі переміщуються назовні і виключається при переміщені важелів всередину. -
Двигун Briggs and Stratton
Спеціально розроблений для Husqvarna оснащений високоефективною системою фільтрації повітря, хромованими клапанами та великим вентилятором охолодження для довговічності і високої продуктивності. -
Захист двигуна
Задній бампер захищає двигун від ударів, а також обмежує доступ до гарячих поверхонь для безпеки. -
Легкість управління
Всі важелі управління розміщені продумано для максимальної зручності користування. -
Дека ріжуча високопродуктивна
Технологія деки ріжучої ClearCut™ включає спеціальну конструкцію деки, перегородки для контролю повітряного потоку і високопродуктивні леза.
Z 242FАрт. №: 967 66 57‑03 |
|
|---|---|
| Продуктивність |
Z 242F
Арт. №: 967 66 57‑03
|
| Ширина скошування | 107 см |
| Швидкість, min-max min | 0 км/год |
| Швидкість, min-max max | 8 км/год |
| Викиди | |
|
Викиди відпрацьованих газів (CO2 EU V)
|
830,04 г/кВт·ч |
| Ріжуча дека | |
| Ріжуча дека, тип | ClearCut™ - Fabricated |
| Висота скошування min. | 38,1 мм |
| Висота скошування max. | 102 мм |
| Розміри | |
| Вага | 263,09 кг |
| Двигун | |
| Модель двигуна | Серія Endurance |
| Потужність | 13,95 кВт |
| Об'єм циліндра | 724 cm³ |
| Об'єм паливного бака | 13,25 л |
| Обладнання | |
| Сидіння | Висока спинка Comfort |