Косарка ціпова Husqvarna 90 см до райдерів R 300-ї серії (9664161-01)
99 999 грн
з ПДВ
Артикул
9664161-01
Ширина захвату: 90 см
Висота скошування min-max: 30-75 мм
Вага: 68,6 кг
Опис
Косарка ціпова Husqvarna 90 см до райдерів R 300-ї серії (9664161-01)
Міцна, надійна косарка з ланцюговим апаратом призначена для роботи на пересічній місцевості, а саме для зрізання нестриженої трави та кущів. Робоча ширина 90 см. Рекомендовано використовувати тільки для моделей AWD.
Характеристики
| Дані про виріб |
|
| Ножі | 104 шт |
|---|---|
| Тип леза | Y-Blades |
| Висота скошування max. | 75 мм |
| Висота скошування min. | 30 мм |
| Система приводу | Ремінь |
| Розмір шин | 140 мм |
| Вага | 68,6 кг |
| Ширина захвату | 90 см |
| GTIN-13/EAN | 7391883508008 |
Аксессуары