Газонокосарка-робот Husqvarna AM 305 (9679740-11)
Площа робочої зони (±20): 600 м²
Максимальний нахил в межах робочої зони: 40 %
Ємність батареї: 2.1 Аг
Газонокосарка-робот Husqvarna AM 305 (9679740-11)
Husqvarna Automower® 305 – це компактна роботизована газонокосарка, яка ідеально підходить для невеликих складних садів площею до 600 м² і легко працює на схилах із нахилом 40 %. У вузьких проходах вона переходить у режим систематичного скошування, щоб зменшити кількість поворотів і мінімізувати утворення колій. Роботизована газонокосарка проста у використанні й легко чиститься, а також оснащена захистом від наморозі та погодним таймером, який регулює час скошування відповідно до сезону та перериває графік скошування в разі заморозків. Це усуває непотрібне навантаження на траву. Для зручного керування газонокосаркою з мобільного телефону використовуйте програму Automower® Connect.
| Продуктивність |
|
| Площа газону | 600 м² |
|---|---|
| Вид межі | Дротяна |
| Максимальний нахил на межі робочої зони | 15 % |
| Максимальний нахил в межах робочої зони | 40 % |
| Максимальний активний час | 10 год |
| Пошукова система | Потрійний пошук |
| Кількість способів повернення до зарядної станції | 1 |
| Зарядна система | Автоматична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9,4 кг |
| Розміри, Довжина | 57 см |
| Розміри, Ширина | 43 см |
| Розміри, Висота | 25 см |
| Дані про виріб | |
| Колір | Сірий |
| Рівень звуку, що сприймається | 59 дБ(А) |
| Індекс захисту (код IP) | IPX5 |
| Тип акумулятора | Літій-іонний |
| Ємність батареї | 2,1 Аг |
| Струм заряджання | 1,3 A |
| Час косіння на одному заряді | 60 хв |
| Типовий час заряджання | 60 хв |
| Середнє енергоспоживання протягом місяця за умов максимально активного використання | 5 кВт/год |
| Система скошування | |
| Система скошування | 3 леза, що обертаються |
| Висота скошування max. | 50 мм |
| Висота скошування min. | 20 мм |
| Ширина скошування | 22 см |
| Регулювання висоти скошування | Ручне |
| Затискна плита | Так |
| Ножі обертаються в два напрямки | Так |
| Керування | |
| Клавіатура | Клавіатура та дисплей/додаток |
| Інформаційна панель | Монохромний графічний дисплей 2,8" |
| Бездротове підключення | Bluetooth® |
| Керується додатком | Automower® Connect@Home |
| Інтеграція Smart Home | Ні |
| Оновлення прошивки | Дилерська служба |
| Безпека | |
| Відстеження крадіжника по GPS | Ні |
| GeoFence | Ні |
| PIN код | Так |
| Сигналізація | Є |
| Датчик підйому | Так |
| Датчик нахилу | Так |
| Виявлення об'єктів | Ні |
Систематичне скошування в проходах Роботи
Газонокосарку можна налаштувати на автоматичне перемикання схеми скошування з довільного на систематичний режим у вузьких проходах. Це зменшує кількість поворотів і зіткнень, які зазвичай виникають у вузьких проходах, мінімізуючи ризик утворення колій і псування газону.
Автоматичне керування в проходах - Патент Роботи
Husqvarna Automower® автоматично розпізнає вузькі проходи та знаходить дорогу навіть у найменших проходах. Він змінюватиме свій маршрут проходом, щоб уникнути неприємних слідів.
Датчик температури (Frost guard) Роботи
Роботизована косарка автоматично перериває графік скошування на мороз, допомагаючи захистити газон від пошкодження.
Легке очищення Роботи
Зовнішню частину та днище роботизованої косарки можна легко промити за допомогою садового шланга. Знімна верхня кришка та корпус забезпечують легке чищення й доступність.
Профілі налаштувань Роботи
Створіть кілька профілів з індивідуальними налаштуваннями, щоб спростити спільний доступ до газонокосарки на різних ділянках. Завдяки особистим іменам у кожному профілі та системі можна легко перемикатися між різними налаштуваннями за допомогою меню косарки.
Функція Secondary Area Роботи
Створіть додаткову зону, якщо ваш газон має дві ділянки, які не з’єднані проходом для газонокосарки. Щоб створити додаткову зону, потрібно прокласти обмежувальний дріт, створюючи острів навколо цієї ділянки. Після встановлення дроту переміщувати косарку між двома зонами необхідно вручну, і вона коситиме протягом вибраного часу або доки не розрядиться акумулятор.
Функція Spot cutting Роботи
Спеціальна функція Spot cutting призначена для швидкого скошування обмеженої ділянки високої трави. Це особливо корисно для ділянок, наприклад, під садовими меблями, коли меблі прибрали. Розташуйте газонокосарку в потрібному місці з високою травою та активуйте функцію Spot cutting (точкового скошування). Косарка включить спіральний метод руху, а коли закінчить скошувати дану ділянку, відновить роботу в автоматичному режимі з випадковим методом руху.
Таймер погоди Роботи
Налаштування робочого часу відповідно до швидкості зростання газонної трави означає, що газонокосарка Husqvarna Automower® буде максимізувати процес скошування в періоди сильного росту трави. У сонячну і / або суху погоду, а також в кінці сезону, газонокосарка буде витрачати менше часу на скошування, що скоротить ймовірність пошкодження газону і газонокосарки.
Додаток Automower® Connect Роботи
Насолоджуйтеся зручністю дистанційного керування зі смартфона за допомогою програми Husqvarna Automower® Connect. Серед іншого, за допомогою програми ви можете керувати роботизованою газонокосаркою Husqvarna та контролювати її, змінювати налаштування й отримувати легкий доступ до інформації та порад, які зроблять догляд за газоном безтурботним. Залежно від моделі доступне підключення через стільниковий зв’язок, Wi-Fi та Bluetooth.
Функція Spiral cutting Роботи
Для ефективного косіння на ділянках із високою травою можна активувати режими точкового та спірального скошування. Коли активована функція спірального скошування, датчики різального диска виявляють, коли косарка потрапляє на ділянку з високою травою, і автоматично перемикають інструмент на скошування за систематичною спіраллю. Точкове скошування – це режим швидкого косіння обмеженої ділянки з високою травою. Ця функція особливо корисна для ділянок, на яких зазвичай стоять садові меблі. Розташуйте газонокосарку в потрібному місці та виберіть режим точкового скошування. Косарка буде косити вузькими спіралями, а коли завершить цей цикл, відновить роботу в автоматичному режимі.