Газонокосарка механічна Husqvarna 64 (9649540-02)
Ширина скошування: 40 см
Висота скошування min-max: 12-56 мм
Вага: 8,7 кг
Газонокосарка механічна Husqvarna 64 (9649540-02)
Модель 64 із системою скошування Novocut має унікальну характеристику - регульовану висоти стрижки (до 55 мм). Вона сконструйована таким чином, що зручна в експлуатації навіть під час роботи у високій траві. Ідеально підходить для газонів, які не потребують частого скошування.
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Сталь |
|---|---|
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Reel Blade and Bedknife |
| Ширина скошування | 40 см |
| Кількість рівнів висоти скошування | 4 |
| Регулювання висоти скошування | Вручну |
| Висота скошування max. | 56 мм |
| Висота скошування min. | 12 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Відсутній |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Ткань |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип рукояток | Метал |
| Регулювання висоти рукоятки | Немає |
| Підшипники коліс, передні/задні | Ні |
| Ручки що складаються | Ні |
| М'яка рукоятка | Так |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 221 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 0 мм |
| Вага | 8,7 кг |
Загартований барабанний ніж Газонокосарки механічні
Для відмінної якості стрижки та максимальної надійності.
Плавне регулювання висоти скошування Газонокосарки механічні
Дуже легко штовхати навіть у високій траві. Ідеальна для газонів, що рідко скошуються. Просте регулювання пальцем висоти скошування до 55 мм.
Міцні колеса Газонокосарки механічні
Міцний і водночас легкий валик для максимальної зручності.
Травозбірник (додатково) Газонокосарки механічні
Може використовуватись разом із причіпним травозбірником для збирання скошеної трави та сміття в контейнер (додатково).