Газонокосарка механічна Husqvarna 54 (9649140-01)
5 999 грн
з ПДВ
Артикул
9649140-01
Ширина скошування: 40 см
Висота скошування min-max: 12-38 мм
Вага: 8,3 кг
Опис
Газонокосарка механічна Husqvarna 54 (9649140-01)
Модель Husqvarna 54 – це традиційна барабанна газонокосарка, яка прекрасно підходить для маленьких газонів. Зручність експлуатації, довговічність та неперевершена якість стрижки – все це про унікальні механічні газонокосарки Husqvarna.
Характеристики
| Матеріал | |
| Матеріал деки | Сталь |
|---|---|
| Колеса, матеріал | Пластик |
| Ріжуча дека | |
| Викид трави | Reel Blade and Bedknife |
| Ширина скошування | 40 см |
| Кількість рівнів висоти скошування | 4 |
| Регулювання висоти скошування | Центральне, з допоміжною пружиною |
| Висота скошування max. | 38 мм |
| Висота скошування min. | 12 мм |
| Система приводу | |
| Привід коліс | Відсутній |
| Обладнання | |
| Тип травозбірника | Ткань |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип рукояток | Метал |
| Регулювання висоти рукоятки | Немає |
| Підшипники коліс, передні/задні | Ні |
| Ручки що складаються | Ні |
| М'яка рукоятка | Так |
| Розміри | |
| Розміри коліс, передні/задні Передні | 219 мм |
| Розміри коліс, передні/задні Задні | 0 мм |
| Вага | 8,3 кг |
Особливості
Загартований барабанний ніж Газонокосарки механічні
Загартований барабанний ніж
Для відмінної якості стрижки та максимальної надійності.
Міцні колеса Газонокосарки механічні
Міцні колеса
Міцний і водночас легкий валик для максимальної зручності.
Травозбірник (додатково) Газонокосарки механічні
Травозбірник (додатково)
Може використовуватись разом із причіпним травозбірником для збирання скошеної трави та сміття в контейнер (додатково).
Аксесуари